ARENA BASICS – Staň se Areňákem!

 • 26.11.2017
 • 11:00 - 15:00
 • 990 Kč/zdarma

Vytvořili jsme unikátní koncept startovacího kurzu tak, abys byl(a) po jeho absolvování připraven(a) naskočit naplno do našich vedených hodin. Kurz je zároveň základem pro jakékoli další cvičení, do kterého se chceš pustit.

 • Během kurzu ARENA BASICS tě naučíme techniku základních cviků, můžeš se tedy poté zapojit do všech našich vedených hodin (vč. funkčního a cross tréninku).
 • Cena kurzu je 990 Kč a hradí se před začátkem na místě (v hotovosti či kartou). V ceně máš navíc i tištěný manuál (s obrázky cviků), ionťák, kafe a drobnou svačinku během kurzu

 • Nyní navíc platí akce – pokud si po skončení kurzu koupíš permici na vedené lekce, tak ti cenu permice ponížíme o částku zaplacenou za tento kurz.
 • Pokud máš MultiSport a předložíš kartu před začátkem kurzu, tak ti částku zaplacenou za kurz nahrajeme na kredit, kde ji budeš moct využít pro rezervace na hodiny (až 6 lekcí předem).
 • Nakonec tak můžeš mít kurz úplně zdarma!

Mrkni jak to na kurzu vypadá:


Nejbližší termíny konání ARENA BASICS:

 • Neděle 26.11. od 11:00 do cca 15:00 – ARENA Jinonice (V zářezu 902/4)
 • Sobota 2.12. od 9:00 do cca 13:00 – ARENA Jinonice (V zářezu 902/4)
 • Neděle 10.12. od 11:00 do cca 15:00 – ARENA Jinonice (V zářezu 902/4)
 • Sobota 16.12. od 9:00 do cca 13:00 – ARENA Jinonice (V zářezu 902/4)

Chceš u nás začít cvičit a nevyhovuje ti žádný z termínů startovacího kurzu?

Nabízíme i možnost individuálního startovacího kurzu – 3 soukromé hodiny (1 na 1) s naším trenérem (v jednom kuse či ve dvou lekcích po 90min) za zvýhodněnou cenu 1990 Kč. Termín záleží jen na tvých možnostech a možnostech trenéra.

A pozor – pokud si po tomto kurzu koupíš permici (na 3+ měsíců), tak ti ji o 990 Kč slevníme, platíš tedy navíc jen 1000 Kč za 3 soukromé hodiny s trenérem!

V případě zájmu o individuální startovací kurz nám napiš na info@arenapk.cz.

V tomto startovacím kurzu se naučíš především:

Rozcvička

Začneme tím, že tě hezky rozhýbáme a naučíme pár základních Primal Move cviků.
Krok
1

Pozved

Začneme kyčelním ohybem. Pozved (mrtvý tah) s kettlebell je průpravou i pro swing.
Krok
2

TGU

Turecký vztyk je komplexní cvik s kettlebell rozložený do několika pohybů.
Krok
3

Goblet dřep

Dřep je dobrý pro kolena, pro bedra, pro kyčle. Dělat dřep je prostě cool 🙂
Krok
4

Co píší účastníci o kurzu ARENA BASICS:

Melo to hlavu a patu, materialy, profici, osobni, detailni pristup, super sváča, fajn lidi, mensi skupina, hlavne kdyz jsem udelal neco spatne, tak hned me nekdo opravil, tenhle detailni pristup je asi nejvic...myslim ze aby mel clovek nejaky progress, tak tenhle ten zacatek je nejdulezitejsi, naucit se to spravne cvicit a pak se posouvat dal a u toho si nic neudelat.. Fakt paradni prace, zadnej masovej gym, ale "klubova" atnosfera...gratuluju a tesim se na cviceni! Juchu! 🙂

Pavel Kramár

Líbil se mi přístup trenérů, žádné machrování, důraz na správné provedení cviku, fajn prostředí

Jiří Patera

Organizace, příjemný a profesionální lektor, malý počet účastníků.

Martin Dohnal

super trenéři, ideálně velka skupina

Mirek Lauš

přátelský přístup, důraz na kvalitu provedení cviků

Renata Třesohlavá

Kurz byl moc fajn, Patrik se nám perfektně věnoval, oceňuji individuální přístup. Skvělé je také to, že jsme dostali materiály s fotkami všech cviků a popisem. Jediné negativum je to, že jsem pak asi tři dny nechodila 🙂 ale za to může má špatná fyzička

Nikola Šedová

všechno pečlivě vysvětleno, zopakováno, znázorněno.. rozhodně doporučuji dál

Linda Maršíková

Seminář byl povedený. Super bylo, že bylo víc školitelů, takže měli víc času se nám individuálně věnovat. Celkově moc sympatické a vše víceméně pěkně vysvětlené.

Štěpán Radič

bola som spokojna so vsetkym.

Viktória Jakubčíková

líbílo se mi jednání instuktora, přátelský přístup, individuální přístup, nikdy jsem se s něčím podobným setkala. není to nucené, vše je přiřozené stejně jako prostředí a pohyby. určitě bych Vás doporučila.

Markéta Kulhavá

Líbil se mi přístup trenérů, který je individuální. Na semináři panovala velice přátelská a odlehčená atmosféra, i když jsme si i trochu mákli. Vyhovuje mi ne moc velka rozloha gymu jako takového, přispívá to k příjemné atmosféře. Určitě bych seminář doporučila dal.

Zuzana Němcová

Seminář se mi celkově líbil.

Jindra Kubíková

Treneri sympataci,telocvicna pekna,seminar splnil co jsem od nej ocekaval

Roman Vozdecký

Ze semináře jsem odcházela naprosto nadšená a plná nových věcí, které naprosto předčily i má očekávání. Už jen když člověk projde vstupními dveřmi, dýchne na něho pohodová atmosféra a krásné prostředí. Velké plus za vytištěné materiály se cviky. Co se týče samotného semináře, naprostá spokojenost. Na klucích je vidět, že je to baví.. a tak to má být. Ochotně poradí, ukážou, vysvětlí, podpoří, motivují a když se člověk na něco necítí, do ničeho ho nenutí a vymyslí jinou - přijatelnější variantu. Jsem ve cvičení úplný začátečník a když jsem viděla, že seminář bude trvat 4 hodiny, říkala jsem si, že to nemohu zvládnout. Ale čas uplynul jako voda a já odcházela příjemně fyzicky vyčerpaná, psychicky odpočatá a motivovaná pro další návštěvu u Vás. 🙂

Lucie Hamplová

Líbilo se mi, že se nám věnovali dva trenéři a tím pádem nám pomohli víc vychytat chyby u cviků.

Kateřina Matějková

Bylo to moc prima, a od loňských seminářů je vidět velký progress! Oceňuju celkově lepší organizovanost, svačinky a ručníky :), zdrcnutí do jednoho dne, vyřazení aktivního visu... Gym je fakt pěkný, povedl se vám i vizuálně. Uvítala bych víc infa k jednotlivým protahovacím cvikům v tištěné příručce. Myslím, že by bylo prima zase zařadit primal move lezení po čtyřech (určitě to má nějaký sofistikovanější název, ale jistě víte, co myslím).

Viktorie Knězková

Neuvěřitelně pozitivní a přátelská atmosfera. Patrik s dvěma pomocníky na cca 9 lidí, vlastně pořád u člověka někdo stál, opravoval chyby a případně i chválil :-). Člověk se necítí marně a ztraceně. Doporučuji kudy chodím 🙂

Miroslav Říha

Pratelsky pristup, ochota poradit, duraz na spravnost provedeni. Dobra atmosfera.

Anna Zemanova

Přátelské prostředí, dobrá organizace, určitě bych doporučil

Michal Stárek

Vlídná recepce, poskytnuté informace, důraz na techniku cviků, brožura, milý trenér, jen bylo příliš mnoho účastníků, trenéři tak byli dost zaneprázdnění

Jan Šembera

Příjemně strávené nedělní odpoledne. Sice to byly čtyři hodiny, ale trenér se snažil dávat pauzy, abychom stále vnímali vše důležité. Vše říkal stručně a jasně a odpověděl nám na všechny dotazy. Při cvicích trenér i trenérka chodili po gymu a snažili nás ve cvicích opravovat. Určitě bych doporučila!

Kristýna Andrová

Manuál je úplně skvělá pomůcka, důslední a přátelští trenéři a nechápu jak to, ale samotné cvičení bylo velká zábava!, a především to, že trenéři vědí, proč a co a umějí to vysvětlit a lidi správně namotivovat

Vlaďka Krajčová

bylo to super

Kristýna Šlajchrtova

Líbilo se mi, že trenéři se nám po celou dobu, věnovali, opravovali nás, vysvětlovali techniku u každého cviku, vše se probíralo podrobně, pomalu, nebyl problém nic vysvětlit, pokud to někomu nešlo, trenér byl u něho a radil..supr přístup trenérů, přísní, ale milí.. fajn atmosféra přátelská. dala bych jednu delší pauzu spíš než několik pidi 🙂

Zdislava Dubová

Organizačně super, oba lektoři (Zdeněk a pomocník David, myslím) se nám věnovali, upozorňovali na chyby a opravovali. Byli důkladní, dbali na správná provedení cviků. Nemám, co vytknout. Líbila se mi možnost malého občerstvení (ovoce a voda). A odcházela jsem příjemně zničená 🙂 Účast na semináři bych určitě doporučila.

Veronika Kratochvílová

Libila se mi atmosfera, ferovy pristup, individualni pristup k nam, duraz na spravne cviceni. Trochu se to tahlo, ale to je tim, ze jsme procvicovali par cviku dokola, coz bylo potreba

Ivana Dingova

Určitě doporučila. Materiály byly přehledné, trenér nám to vysvětloval pěkně po laicku, takže pro začátečníky super. Lidi na recepci nám udělali kafe a byli extrémně milí a zábavní, tělocvična čistá 🙂 Já jsem spíš opičí druh, tak by mi nevadilo zařadit víc ukázek na kruzích, hrazdě, TRX... ale chápu že to co jsme dělali byl naprostý základ.

Verča Wildová

Líbil se mi přístup trenérů a to, jak dobře mají zvládnuté provedení cviků. Korigovali sebemenší chybičky, přesně věděli po čem koukat. Byli příjemní, catering byl super. Dále ručníky a vody, kávy, ... prostě vše na skvělé úrovni.

Petr Vála

Osobní přístup.

Orsolya Remedios Ollé

Bylo to profi, nemám, co tomu vytknout.

Klára Stiplova

čisté a inspirativní prostředí, propracovaný systém kruhového tréninku, důraz na bezpečí při provádění jednotlivých cviků, malý počet lidí = individuální přístup trenéra

David Jandera

Líbilo se mi, ze jsme se dopodrobna věnovali základním cvikům.

Petra Wagnerova

Moc se mi líbilo prostředí gymu, na semináři byla hrozně super atmosféra, velmi cením podklady ke cvikům, prostě všechno bylo super.

Barbora Grisníková

Postupné vysvětlování cvičení, které dávalo smysl, výborný přístup lektora Patrika a jeho asistenta Matyáše, který se zaučoval. Prostory v Jinonicích jsou skvělé, oceňuji i vybavení moderní technikou- viz tablety s odpočítáváním

Ondrej Horak

Líbil se mi způsob vysvětlování cviků a jejich následné trénování, otevřenost k dotazům ohledně kurzů a přátelská atmosféra.

Kateřina Juráňová

Super bylo příjemné přivítání na recepci. Líbil se mi osobní přístup, díky kterému jsem se pro Arenu rozhodla.

Adéla Kotrbatá

je to něco nového než standardní posilování

Richard Andres

Líbí se mi tento koncept cvičení, s prevencí proti zranění a správnému používání těla.Gym je parádní. Kluci se nám skvěle věnovali a snažili se věci, pro mnohé z nás nové, co nejlépe vysvětlit. Čím se pak v následujících hodinách funkčního tréninku ušetřilo spoustu času a mohlo se cvičit :)Za mě byl seminář rozhodně přínosný a jsem rád , že jsem ho podstoupil! Již jsem doporučil.

Jiří Houška

Material super i dobra priprava na fukcni trenink. Mozna klidne o hodinu prodlouzit nebo mene lidi ci vice instruktoru, myslim si, ze nekteri lide potrebovali vice pomoc.

Lukáš Anděl

podle mne fajn, doporučila bych. s nadváhou, jakou mám, mne vždycky vyděsí požadavky typu najděte si do dvojice někoho stejné váhy. Možná by bylo lepší, kdyby nás spároval trenér. Ale chápu, že ostatní účastníci s tím asi problém neměli...

Jana

Bylo super, ze na kurzu byl Zdenek, na kterem je videt, ze dela Kettlebell. Velice se mi libilo, ze daval duraz na spravne rozfazovani a dulezitost drzeni tela. Mozna bych zahrnul ze zacatku vice cviku na mobilitu a probral, co lidi mohou delat i doma. Flexory,atd.

Matej Holub

"Líbí se mi, že kladete důraz na techniku. Prostory arény jsou taky supr, všichni jsou strašně příjemní. Děkuji, že jsem si nepřišla jak blb. Díky moc!" Možná jsem zblbá z klasického fitka, ale při něčem by mi pomohlo se vidět v zrcadle. I když mě na kurzu hlídal parťák, tak při samostaném cvičení si nebudu jistá.

Radka Foralová

Účast na semináři byla skvělá. Od přípravy, organizaci až po materiály, které jsem si mohl nechat. Znalosti a umění školících trenérů, byla a je na skvělé úrovni. Musím říci, že jsem z toho byl nadšen a bohužel se s ničím takovým v minulosti nesetkal v jiných fitness. Vše ať už samotný kurz nebo hodiny, kterých se účastním, jsou na vysoké úrovni. Velice se mi líbí a oceňuji profesionální a přátelský přístup trenérů během hodin a celkově v aréně. Seminář i celou arénu jsem již doporučil mým známým.

Tomáš Picka

Kluci super, velmi pečlivě hlídali, jestli cviky děláme dobře, to hodnotím velmi pozitivně, byli fajn a cítila jsem se na semináři moc dobře. Jediný důvod, proč váhám s pokračováním je to, že je cvičení pro mě až moc těžké...bolely mě nohy pekelně nohy, nemohla jsem 2 dny chodit:-). Myslím, že bych měla zvolit trochu víc ženskou variantu posilování. Ze zkušební hodiny ani ze semináře mi stále není jasné, jak hodiny vlastně probíhají a jestli bych cvičení vůbec zvládla.

Hana Jansíková

Gym je funkcny, cisty, super podlaha! Patrik bol trpezlivy a zaroven detailny ku vsetkym ucastnikom. Urcite odporucam.

Martin Truhan

Velkým plusem je individuální přístup.

Natalia Potapova

Super přístup, bylo to fakt v přátelské atmosféře a pro mě naprosto motivující a záživné. Na recepci taky naprosto super lidi, nemám jedinou výtku! 🙂

Karolína Zacpalová

Vynikajúci lektori, vybavenie, aréna a super recepcia. Vidno, že Pája je profík, čomu odpovedá aj perfektne zostavený program semináru od začiatku po koniec.

Milan Kerek

"Organizace super, trenér vše detailně vysvětlil, takže bylo každému jasné, co má dělat. Oba gymy mají obecně moc příjemné prostředí. Skvělá a ochotná slečna na baru v Nuslích!:) Už jsem doporučila.:)"

Kateřina Nevolová

Ahoj, seminář mi dal přesně to, co jsem od něj očekával. Materiál je vhodný pro připomenutí si daných cviků doma, tréning techniky cviků byl pro mne a pro mé budoucí návštěvy Areny nezbytný. Devítku dávám s ohledem na to, že vždy je co zlepšovat, nicméně nenapadá mne nyní co konkrétně bych měl zmínit. Díky. Jarda

Jaroslav Petrovic

Líbilo se mi, jak byl seminář sestavený, pauzy mezi jednotlivými hodinami a to, že se trenéři opravdu každému individuálně snažili pomoci ke správné technice a provedení cviku. Opravdu trpělivý učitel je Matyáš Mudra. Účast na semináři bych rozhodně doporučila. A skvělé je i to, že člověk dostane s sebou ty tištěné materiály. Seminář, kterého jsem se účastnila já, vedl Zdeněk Tuček. Někomu (a opravdu i pár lidí konkrétně z mé skupiny, si ho chválili a líbil se jim ,,jeho drsný,, přístup a sprostá slova), někomu je to víceméně jedno, ale myslím si, že někoho jeho způsob vyjadřování může vyloženě trochu stresovat 🙂 Vím a věřím tomu, že je to fajn chlap a je to prostě jeho způsob komunikace.

Jana Hlaváčková

dohled trenérů na správnost prováděného cviku myslím, že už to o moc lépe dělat nejde 🙂

Kateřina Thomková

Přátelský přístup, důraz na techniku. Gym je fajn. 🙂 Materiály pomůžou na domácí přípravu. Jsem rád, že mě v uvozovkách nikdo nepustí k žádné či vyšší váze (zátěži/čince, aj.), dokud nebudu 100% v technice a zlepším mobilitu. Přístup vidím jako optimální. Workout (je vždycky fajn) na konci, ale je to trochu masakr po 3,5 hodinách soustředění na techniku. Člověk už z toho má trošku nafouklou hlavu, takže jsem si ten závěr příliš neužil. Záleží asi ale člověk od člověka. Mně by v tom vyhovovalo spíše třeba delší protažení, leč to je poměrně detail. Jinak super. 🙂

Filip Bajko

Dostala jsem potřebné základní know how pro další cvičení.Praktické byly nácviky, vedení lektory profesionální.Milá atmosféra.Doporucila bych.

Denisa Stratilová

"Ahoj, seminář mate postaveny na pohodu, pritom se clovek na konci i trochu zacvici, takze odchazi domu s vyplavenymi endorfiny. Asi bych to zvladla s mensim počtem pauz, ale myslim si, ze jsou vhodne. Co se týče treneru, líbil se mi jejich pristup a je videt, ze maji oko a zkusenosti. Osobne me to nabudilo a moc se tesim na prvni vedenou lekci. "

Tereza Suchá

naprosto skvělé, přístup trenérů a celkově to nemělo chybu. Určitě bych doporučil každému. Dalo mi to opravdu hodně. A trenéři 1*

Vlastimil Jelínek

Líbila se mi organizace celého semináře a přístup trenérů, kteří se opravdu starali o to, aby cvik byl proveden správně. Já osobně byl ze semináře nadšený a samozřejmě jsem už Arénu dávno doporučil 🙂

Jiří Gabzdyl

Probíraný materiál -8, organizace -7, gym -9, občerstvení - 10, čas instruktora věnovaný mé osobě - 4. Bohužel mezi návštěvníky byl propastný rozdíl mezi fyzickou zdatností a schopností naučení cviků. Instruktoři se věnovali lidem, kteří se sportem začínali a měly problém udělat i dřep. Od semináře jsem očekával, že se naučím ovládat správně TGU, naučil jsem se pouze základní kroky, a trenér se na mě podíval 3,4x což bylo vzhledem k složitosti cviku tuze málo. Bohužel ostatní účastníci, kteří začínaly na tom byli podstatně hůře. Chápu, že v počtu lidech se to co jsem očekával nedá ve dvou trenérech zvládnout.

Jiří Kopal

Individuální přístup trenérů, přizpůsobení cviků, rozdělení do bloků, čisté prostředí, příjemná obsluha

Kateřina Truksasová

libil se mi pristup treneru, vse peclive vysvetlili a nasledne kontrolovali jak se cviky provadi a klidne vse znovu vysvetlili

Marcela Vratilova

skvělé prostředí, kolektiv, cvičební metody a vysvětlování jednoduché stručné a efektivní.

Jakub Henc

Přehled trenéra, jeho znalosti, způsob výkladu a vysvětlení jednotlivých cviku Myslím, že 1. část kurzu byla pro člověka, která má již alespoň nějaké zkušenosti z cvičením, velmi zdlouhavá.

Adela Kabelova

perfektni instruktor, vse krasne predvedl, vysvetlil, pripadne poopravil

Katerina Krizkova

Na semináři se mi líbilo, že se trenéři opravdu plnohodnotně věnovali všem cvičícím, aby se cviky dělaly opravdu správně. Kamarádovi jsem již doporučil.

Janis Gaidadzis

Seminář byl super.Patrik se nám věnoval,vše pečlivě vysvětlil. Určitě bych účast známým doporučila.

Radka Andělová

Prehledne zpracovana brozura; odborne znalosti a vstricnost Pavly; zazemi gymu

Lucia Urbankova Tkacova

Velmi prijemne prostredi, jak telecvicna, tak treneri. Veskere cviky byly podrobne predvedeny a byli jsme upozorneni na veskere detaily, ktere je nutne dodrzovat a davat si pozor. Kazdemu ucastnikovi bylo venovano dostatek pozornosti, aby cvik provadel poradne a uvedomil si co dela/nedela spravne. Kamaradum urcite jen doporucim, stejne jako byla arena doporucena mne. Co bych zlepsila? Nic me nenapada. Vse probihalo opravdu skvele. Kurz splnil me ocekavani.

Bara Bockova

"Dozvěděla jsem se vse, co bylo potreba a super využití v hodině "

Klára Koubková

Seminář Arena Basics byl jednoduše super! Pro mě jako začátečníka velmi přínosný a pro následující hodiny funkčních tréninků nedocenitelný. Perfektně vysvětleno, super lidský přístup. Díky za něj a nelze než dále doporučit ostatním 🙂

Lenka Kovářová

Dobry pristup treneru, prima individualni pristup, i kdyz clovek ma se cvicenim zkusenosti, tak se nauci nove veci.

Zuzana

sice je to drobnost ale k tomu iontovemu napoju a malej svacinke som sa nedostal. nevím jestli se to malo podavat na začátku, v průběhu nebo nakonci . Při registraci o tom mohli dát info. nebo moje chyba ze jsem si o to nepozadal sám. Další vec co mi trochu vadi je odhlašování z cvičení do 12h před začátkem. jine fitko kde jsem chodil malo do 4h. chápu že pro vás je to dobrý podnikatelský tah ale pro klienta moc ne. Když se v 9h v práci dozvím ze je necekana porada, nemam šanci se odhlasit bez toho aby mi ne propadnul kredit

Oliver Galbavy

líbil se mi přístup trenéra a i celkově průběh semináře. Bylo to po mě něco nového a těším se na otevření nové Arény v centru. Určitě zvážím další návštěvu. při takovém počtu účastníku určitě minimálně 2 trenéři na kurzu. Jeden nedokáže obejít a ohlídat správnou techniku, zvláště u začátečníků ( což byla většina ) a myslím, že tím zbytečně trpí kvalita celého kurzu.

Dita Bartůňková

Osobní přístup trenérů, nové cviky, organizace semináře...můžu jen doporučit

Jan Čerňanský

Osobní přístup, hezké prostředí

Kristýna Jerhotová

Líbil se mi individuální přístup, trenéři se věnovali každému, postupné vysvětlování a nabalování cviků, super atmosféra

Tereza Benešová

Velmi příjemně jsem byl překvapen - vše bych ohodnitl na jedničku - organizaci, trenéry, přestávky, občerstvení a hlavně manuál

Ondřej Radič

Byla jsem příjemně překvapena, že na semináři byli tři "lektoři". Díky tomu byl prostor pro kontakt s každým účastníkem a měla jsem pocit, že se mi tam opravdu někdo věnuje. Mělo to strukturu a spád, mohla jsem se na cokoliv doptat. Dostali jsme detailní informace co se jak a proč dělá, odcházela jsem velmi spokojená a příjemně unavená.

Romana Dolečková

zajem treneru, doporucil

Martin Mracek

Libila se mi celkova filosofie, kterou se funckni trenink v Arene ridi. Pritomni treneri vedeli, o cem mluvi, a dokazali vsechno nazorne vysvetlit a pomoct kazdemu, kdo tapal nebo mu neco neslo. Praktikovane cviky se mi velmi libili. Ocekaval jsem vice casu venovaneho na protazeni kritickych svalu (snad se vice dozvim na samotnych trenincich 🙂 )

Petr Kolář

určitě doporučím dál

Ondra Šustáček

Supr, bylo to velice přínosné :). Velmi kladně hodnotím přístup trenérů - jsou strašně v pohodě, ochotní a je vidět, že dělají to, co je baví - to všechno je pro mě hodně důležité. Určitě bych event. účast doporučil :).

Ondřej Šupka

Instruktoři vše dobře vysvětlill a kontrolovali

Štěpán Slezáček

Bylo to super, dalo se to zvládnout a člověk nebyl úplně zničený, super příprava na další lekce Vylepšil bych: popsat víc silové dýchání

Zuzka Hřebíčková

Výborný přístup trenérů, prostředí gymu. Určitě doporučím. Pro úplného nováčka (většina dívek) hodně novinek týkajících se techniky a provedení cviků. Nemít už předchozí zkušenost s kettlebellem, měl bych asi při další následné lekci problém navázat na naučené cviky. Ale od toho jsou tam zase trenéři aby nám pomohli 🙂

Václav Bohata

Bylo to super. Určitě doporučím dále. Trenéři fajn kluci, občerstvení krásné, cviky složité, ale věřím, že je časem ocenim. Vylepšila bych: Alespoň drobné protažení na závěr - dneska docela cítím nohy 😉 Jinak by se hodily nějaké směrovky - dost lidí bloudilo.

Kateřina Švecová

Bylo to fajn. Narocnost akorat. Trochu se to vleklo, ale jinak to uteklo.

Josef Doležal

Skvělé vedení, individuální přístup, příjemná atmosféra, trpělivost trenérek

Blanka Ernekerová

Vlidny a trpelivy ristup treneru. Skladba cviku se stoupajici narocnosti, obcerstveni;-).

Kateřina Vanková

Srozumitelnost a profesionalita trenérů. Kurz bych doporučila.

Lucie Peterova

Mohu všem vřele doporučit, individuální přístup trenérů byl skvělý.

Olga Bočková

Organizacia super, pristup instruktora super, obsah super, cakal som len trochu menej ucastnikov, seminar som ale uz odporucil znamemu 🙂

Dusan Halabica

celá organizace i možnost odečtu ceny z permice je fajn. Shrnutí: příjemný a kvalifikovaný trenér, dobrá organizace všichni by měli chodit včas, ale jak to udělat ..

Dáša Trnková

Příjemný přístup trenéru, dobré cviky Vylepšila bych: Nebyl stretching na konci. Dřepy se závažím ten stretching opravdu vyžadují, zvláště pro lidi, kteří ne nutně dlouhodobě cvičí (a pro ty je ARENA basics)

Martina Weberová

Tělocvična v Nuslích je příjemná a šatny jsou bezva, byla mi trochu zima na nohy, než se začalo cvičit, takže ok. Pro mě bylo vše nové, takže super, i cviky, o kterých jsem si myslela, že se je nikdy nenaučím, jsem na konci umělá jak po másle, takže naprostá spokojenost. Trenéři byli všímaví a věnovali se nám pečlivě.

Alena Jindřichová

Dobre nabootovanie, chcelo by to troska viac fyziologie - v zmysle vysvetlit co a preco sa trenuje, preco je ktory cvik dolezity. Pre novacika co nikdy necvicil to bolo hodne z rychlika. viac by mozno davalo zmysel mat kurz 4+4 hodiny sobota nedela...

Viliam

Já jsem nadsen komplexností, ktera je z kurzu zcela hmatatelna

Luboš Dandel

vse OK, akorat timing v nedeli od 1 do 5 nebyl idealni, radej bych to dal pozdeji

Ondrej Sramek

Velmi hezké prostředí, super káva, příjemná recepční a výborní instruktoři. Měla jsem z nich pocit, že opravdu vědí o čem mluví a jsou schopni okomentovat každý pohyb těla.

Zuzana Žáková

Líbilo se mi všechno. Organizace, materiály, gym, lidi, všechno super. Rozhodně doporučím všem. Možná jet maličko pomaleji okolo TGU. It's little scary 🙂

Kateřina Vaňková

Určite budem Arénu všetkým odporúčať. Bola som spokojná, či už s trénermi a vedením hodiny, ale taktiež aj s papierovými materiálmi, kde jednotlivé cviky boli popísané naozaj detailne 🙂

Barbora Fintová

Přečti si více o kurzu:

Jsi úplný začátečník?
Jsi po zranění a chceš se vrátit do života?
Bolí tě záda?
Máš sedavé zaměstnání?
Jsi neustále unavený a nezvládáš už běžné denní činnosti?
Chceš se začít správně a zdravě hýbat?
Chceš zlepšit svou kondici?
Chceš se naučit správně dýchat?
Chceš být silnější a pohyblivější?
Chceš zlepšit svou mobilitu?
A rád bys, aby tě cvičení bavilo?

 

Doraž na náš ARENA BASICS kurz a začni u nás cvičit!

 

Správný pohyb ovlivňuje mnoho aspektů našeho života. Mimo jiné zlepšuje:

 • Délku života – zpomaluje tempo stárnutí
 • Kvalitu života – bolesti kloubů, zad, bolesti hlavy
 • Snižuje dopad stresu
 • Funguje jako prevence zranění – silné tělo vydrží více
 • Zvyšováním podílu svalové hmoty se zvyšuje bazální metabolizmus
 • Zvyšuje odolnost a funkční schopnosti kardiovaskulárního systému
 • Snižuje glykemii, cholesterol – budeš zdravější
 • Zvyšuje pevnost kostí
 • Produkce endorfinů – hormonů štěstí
 • Sexuální aktivitu – prostě kondička jako kondička…

Co můžeš od cvičení s námi očekávat?

 • Nejdříve se mrkneme, jestli nemáš nějaké dysbalance a asymetrie. Pokud na něco přijdeme, poradíme ti, co s tím 🙂
 • Naučíme tě používat tělo jako jeden celek – koordinace horní a dolní poloviny zároveň. Aneb to je ten skutečně funkční trénink, který ti pomůže k neomezenému pohybu v běžném životě.
 • Zpevnění hlubokého stabilizačního systému
 • Trénuješ dovednosti – uvědomíš si vlastní tělo a naučíš se ho ovládat. Že ti to přijde jako nesmysl? Ani ne… Tělo nemůže za to, že ty neuděláš stojku…
 • Síla – být slabý je nebezpečné!
 • Pohyb ve všech směrech – tady nemluvíme o rozsahu, ale o změnách směru pohybu.
 • Rozproudí krev – pracuje tak na prevenci kardiovaskulárních onemocnění.
 • Nahodí tvůj vestibulární systém – ač se to zdá jako banalita, věř, že to zase taková legrace není. Koordinace ve 3D prostoru se celkem hodí 🙂

 

Pokud máš sedavé zaměstnání a nezačneš svou práci kompenzovat vhodnou aktivitou, může se stát, že postupně budeš ztrácet i na výkonnosti, nebudeš zvládat své povinnosti v práci…

V západních zemích je běžné, že velké firmy posílají své top manažery minimálně dvakrát týdně na pohybové aktivity, protože je dokázáno, že pohyb má pozitivní vliv na pracovní výkonnost.

 

Jestli není na čase trochu přehodnotit priority!

 

Nemám čas na cvičení ve skutečnosti znamená – není to pro mě priorita!

(Čti – Zdraví není má priorita!)