Kurz vzpírání s Tomášem Kejíkem (6-týdenní)

  • 31.10.2017
  • 19:30 - 20:30
  • 5990 Kč

Přihlas se na 6-týdenní kurz vzpírání, který začíná již od úterý 31.10. v ARENĚ Jinonice, vždy v 19:30.

Chceš se naučit vzpírat?

Neslibujeme, že budeš za dva týdny trhat, jako Klokov… ale postupně tě naučíme vše, co je ve vzpěračském tréninku skutečně potřeba. Půjdeme postupně od základů, přes nácviky, pomocné drily, až po technické prvky.

 

A dbáme na detail!

 

Tento sport je technicky velmi náročný a smiř se s tím, že pokud se chceš naučit vzpírat, nějaký ten pátek to zabere… ale my víme, jak na to!

 

Víme, jak tě naučit zapojit trapézy, stahovat činku k tělu…. Naučíme tě správně dýchat, využívat celé tělo tak, aby tvá technika byla opravdu precizní a předešel jsi tak nechtěným zraněním a zároveň ze sebe dostal skutečně maximum!

 

Tréninky vede náš bývalý reprezentant ve vzpírání, sedmý z ME do 23 let, několikanásobný mistr České repubuliky a zkušený trenér Tomáš Kejík, který kurz připravuje společně s Pavlou Kladivovou.

 

Vzpírání je vedené jako kurz a to proto, aby skupina postupovala jednotně, dle systému. Začínáme tak, jak se má, tedy od trhu a nadhozu silou, přípravných drilů a nácviků na pokročilejší techniky.

 

Rozvíjíme tvou rychlost, výbušnost, naučíme tě zapojovat a stabilizovat všechny svaly, které budeš později potřebovat pro to, abys byl skutečně dobrým a především zůstal zdravý.

 

Ukážeme ti cviky na mobilitu ramen, zad a kyčlí, které ti pomohou předejít zraněním a napomůžou správnému provedení technicky náročnějších cviků.

Pozor! Je třeba se zaregistrovat dopředu. Každý kurz je uzavřený pro skupinu maximálně 5 vzpěračů a vzpěraček! Chceš být jedním z nich? Přihlas se přes tento formulář a rezervuj si své místo!

Organizační informace

Kdy a kde kurz bude probíhat?

 

Od úterý 31. října 2017 do čtvrtka 7. prosince 2017 (6 týdnů / 12 lekcí)

vždy v úterý + čtvrtek od 19:30 do 20:30

v ARENĚ Jinonice – V zářezu 902/4, Praha 5 (přímo na metru Jinonice)

 

Kolik kurz stojí?

Cena celého kurzu je 5990 Kč.

Kapacita každého kurzu je omezena jen na 5 studentů, s přihláškou tedy neváhej, do kurzu zbývá už jen

0Dnů0Hodin0Minut0Sekund

Krátká ukázka průběhu kurzu


Uč se od nejlepších