Blog
30
10
2017

2 závodníci z Arény, 2 stříbrné medaile

Dne 21.10. se v Nymburce konal Českomoravský pohár v klasickém (RAW) silovém trojboji dorostu a juniorů. Díky oblastním závodům se na něj nominovali dva závodníci z našeho oddílu silového trojboje ARENA Pavly Kladivové – Kateřina Šupíková a Martin Hladík.

Závod byl rozdělený na 2 části. První dorosteneckou a druhou juniorskou.

První z našich závodníku šla na řadu Katka…

Já se zúčastnila soutěže v kategorii dorostenek do 63 kg. Jako první přišlo po příjezdu na řadu vážení, protože čím dříve naváženo, tím dříve se snídá. Byla jsem zapsaná do soutěže jako druhá nejlehčí ze všech holek z mé kategorie (59.3 kg) a mohla se pak už psychicky připravovat na samotný závod. Zatímco jsem se rozcvičovala, proběhlo slavnostní zahájení a poté už dřepy první skupiny, kam jsem patřila i já. Skončila jsem s výkonem 90 kg kvůli jednomu neuznanému pokusu. Následoval bench, kde se mi podařilo lehce zvednout 55 kg. A dále pak mrtvý tah, kde jsem si zvýšila svůj vlastní národní rekord z minulého měsíce (135 kg) na 140 kg. Nakonec jsem kvůli špatné strategii s rozdílem 2,5 kg obsadila 2. místo ve své kategorii a umístila se 4. v absolutním pořadí dorostenek s 320,65 wilks. „

V odpolední části závodil za Arénu Martin Hladík, kterému se také podařilo umístit se na 2. místě a to v kategorii juniorů do 74 kg s celkovým součtem 497,5 kg (dřep 177,5 kg, benč 120 kg a mrtvý tah 200 kg). Martin byl také ve své kategorii nejlehčí a na wilkse získal 366 bodů.

Děkujeme mladým za tuhle sezónu a budeme fandit ženám a mužům 4.11. v Bohumíně!

 

Komentáře
1

Zanechat komentář

rezervační systém   English