ARENA TEAM

Díky řadě sportovců, kteří navštěvují naší arenu, ale také ostatním sportovním nadšencům z ostatních koutů republiky, jsme dokázali sestavit velice úspěšný tým, který závodí hned v několika disciplínách. Silovém trojboji a vzpírání.

Silový trojboj

Náš team silového trojboje je jedním z nejúspěšnějších v republice. Účastníme se závodů na všech národních úrovních a v roce 2015 plánujeme vyslat své zástupce i na mezinárodní závody.

Většinu našeho družstva ovšem tvoří nadšenci, kteří závodí pro radost. Jsme hrdí na to, že umíme vyhrávat, ale stejně tak hrdě bojovat i se svými osobními rekordy ať už jsou jakkoli vysoké. Sport je pro nás především o skvělé partě, zábavě a nadšení pro věc.

Naši závodníci se pyšní perfektní technikou na všech výkonnostních úrovních. Chceme, aby nám všichni dlouho vydrželi zdraví a plni sil.

O čem je silový trojboj?

Arena team závodí také v klasickém silovém trojboji, což znamená, že nevyužíváme speciální podpůrné dresy. Povolený je pouze opasek, bandáže na zápěstí a neoprenové bandáže na kolena.

Silový trojboj je sport, ve kterém se hodnotí silový výkon ve dřepu, benč presu a pozvedu, s přihlédnutím k tělesné hmotnosti závodníka. Celkové umístění se určuje součtem těchto tří disciplín.

Vzpírání

Vzpírání je jedním ze zakládajících sportů na olympijských hrách. Je velmi komplexní a náročné ve všech směrech. Ke zvládnutí techniky trhu a nadhozu je třeba značné mobility, síly, koordinace, dynamiky a také odhodlání, protože skočit pod naloženou činku chce i trochu té odvahy.

Vzpírání se u nás věnují všechny věkové kategorie. Od žáčků, po masters.

Máš-li zájem přidat se k naší partě nadšenců, nech nám na sebe kontakt nebo přijď do naší ARENY. První hodina je vždy zdarma a rádi ti se vším poradíme. Stačí se zaregistrovat a přijít. Těšíme se na tebe.

rezervační systém   English