As of now, we don't have any regular sessions in English, but we have skilled trainers able to train them.
Please contact us if you are interested in training in English groups so we can get enough people to open them.

Why should you come to ARENA?

  • We are not just another anonymous fitness centre, we know our trainees personally and we try to prepare the sessions for them individually.
  • Qualified trainers and years of perfecting our own system for strength development, flexibility, and overall condition, which is also fun.
  • Effective exercises with body weight, kettlebells, barbells, lots of pull up bars, ladders, sacks, and other equipment.
  • Three beautiful new gyms full of state of the art equipment with superb facilities.
  • We get results. Every month, we help lots of people achieve their targets and many top athletes (including Olympians) exercise with us. Our competition team also regularly finishes on the winners’ podium at many Czech and international events.

You choose the direction you want to go:

  • Functional training – we always start with mobility (Primal Move) and bodyweight exercises, and in the strength part, you work with kettlebells, and in time also with barbells, in the conditioning part you will also break a sweat.
  • Cross training – more strength training with barbells and a longer conditioning part (workout). More demanding training that really challenges you.
  • See all our group lessons and courses (Czech)

How can I start to exercise in ARENA?

SIGN UP FOR YOUR FREE SESSION

You are not buying a pig in a poke, sign up below, and the trainer will speak to you by telephone to arrange the date for your first visit.
-
During your first visit, there will be a short consultation (in order to find out if you have any injuries or limitations), and the trainer will run basic diagnostics and you can see a functional/cross training session.
Krok
1

LEARN THE BASICS - ON RAMP COURSE

If you have never tried a similar form of exercise, we recommend taking the On Ramp course. The course runs every Sunday, and if you buy a season ticket at the time, then the course is completely free. This course will teach you everything you need to know. Another advantage is that other people at the same level as you will be doing the course too.
Krok
2

START WITH US, AND SEE THE RESULTS FOR YOURSELF

Do you like it here? Great! Choose sessions from our timetable, and you can come and exercise 2x per week, or even every day if you want to
-
You will see the first results after as little as just a couple of weeks, and it doesn’t stop there. We know what we are doing, and we help you achieve your goals, whether they are to improve your strength, lose weight, or even to relieve back pain.
Krok
3

What do others say about exercising with us?

ÁDA

LÁĎA

KAMILA


Show all of the stories/testimonials


Ve svém objevování ideálního cvičebního systému, jsem dospěl k tomu, že mi v životě stačí jen zvedat velkou (těžkou) činku a ketllebell, trochu blbnout na gymnastických kruzích, občas sprintovat a každý den dělat Primal Move. Díky ARENA Pavly Kladivové, jsem objevil, jak se připravit na další zátěž, abych se pořád dokola nemrzačil. Zapomeňte na strečink, zapomeňte na bosu bally, vypusťte klidně i masáže. Jediné, co opravdu potřebujete, je mobilita. Zapojování kloubů s plném rozsahu pohybu, pomalu a silou, vše podle logiky vývojové kineziologie. Fuck jóga, fuck pilates, fuck elektromyostimulace. Tohle je jediná cesta, která člověka vyvede ven z bolavého údolí. Vyzkoušet si to můžete na jednotlivých hodinách, kde se cvičí ve skupině (ale Pavla Kulíšek Kladivová či někdo z trenérů se vám bude věnovat individuálně), nebo můžete dát půldenní intenzivní seminář. NIKDY nikdy jsem se necítil tak dobře, uvolněně a přitom silně jako po čtyřech hodinách tohoto "cvičení a la batolata". Je to úplně pro každého, i pro úplná dřeva, důchodce, nesportovce apod. A Pavla je skvělý trenér, člověk, kterého si okamžitě oblíbíte.

Kamil Fila

Ahoj, tak čtyři věty, proč je aréna nejlepší???Musí být nejlepší, když jsem rok vstával v 3:50, abych stihl ráno trénink a rychlý přesun do kanclu.Během roku jsem přešel od snahy o cvičení k opravdovému tréninku!!!Předtím jsem navštěvoval „crossovou“ tělocvičnu a tréninky v podobě tisíce angličáků a třiapůlmilionu výskoků na bednu, nedávali smysl ani laikovi jako jsem já,…V aréně se může zdát tréninkový proces pozvolný, ale funguje!!!

Honza Neth

Dekuji za vcerejsi uzasny kurz mobility. Za me PARADA,pratelska parta lidi,ktera vi o cem mluvi a snazi se pomoct v zakladech.Moc dekuji,ze jsem se mohla zucastnit a tesim se na dalsi prispevky,e-book a postrehy.Ja dnes mobilitu hned za cerstva zkousela s dcerou. Bylo usmevne jak moc jsem neohrabana a ji slo vsse tak zlhka 😀 Krasny zbytek dne

Markéta

Nejlepší parta a nejlepší trenéři a trenérka!! Navíc s námi může chodit i náš ani ne 4 měsíční syn, kterého zatím nejvíc baví Xrolly a tety Pája a Klárka 😉 vyzkoušejte a nebudete chtít jinak ani jinam

Vítek Bozděch

Arena,i se všemi,kdo žijí uvnitř,je pravým místem pro všechny,kdo to myslí se sportem a svým zdravím vážně. Tady opravdu nepotkas nikoho,komu záleží víc na značce sportovniho oblečení,než na technice. Nikdo se ti nebude smát,ze děláš něco špatně,naopak ti každý ochotně, ale hlavně správně poradí,jak na to. Jsem uchvacena!

Terezie Josefovna Krejbychová

Outstanding service !! Absolute professional training ! Knowledge transfer excellent!! I ony can recommend the Arena !

Mad Schwarz

Na společné tréninky chodím teprve chvíli, ale už teď můžu říct, že to stojí za to! Perfektní parta, skvělí trenéři, spousta nových poznatků a fyzička jde neuvěřitelně nahoru!! Díky a těším se na další hodinu! 🙂

Markéta Řihánková

Neskutečně vybavená cvičírna. A první hodina primal move mi hned dala pár impulzů ke změně. Díky

Jan Skácel

Byl jsem zatím dvakrát a je to boží. Tři trenéři naráz vás fakt kontrolujou a skvěle vás hecujou:) po druhým tréninku jsem se chtěl do tělocvičny po hodině vrátit...

Matěj Rychlý

Místo jednoho trenéra se vám většinou věnují 3 trenéři najednou a občas to odcvičí i za vás. Když neumíte kotoul, tak se vám nesmějí nahlas ale jen potichu a za zády. Když už nemůžete a ležíte na zemi, tak si všichni myslí že už máte hotovo a máte tím pádem u všech větší respekt. Pokud neumíte přesvědčivě ležet jako prkno, tak stačí občas nahlas zavolat nějaký časový údaj+ trojciferné číslo+nějaké anglické slovo s českou předložkou, tak si hned uděláte kamarády, které to zajímá a podobně vám odpoví. Např."včera+100+na+bench" Pokud použijete vymyšlená slova a čísla i tak se skamarádíte. A kdo neví k čemu vůbec funkční trénink je - až vás někdo bude chtít okrást, tak mu s plnou nákupní taškou v ruce můžete nejen utéct ale i zamávat. Pokud ho teda tou taškou netrefíte a to 8x po 10ti opakováních.

Ian Koráb

rezervační systém   English