Karanténa a situace v ARENĚ

Během omezení provozu máme všechny naše pobočky zavřené a zatím nevíme, na jak dlouho 🙁

Připravili jsme tedy několik cest, jak ve cvičení pokračovat a ještě podpořit tvůj oblíbený gym 😉

Půjč si vybavení a cvič doma

Vybavení nám nyní v Arenách leží ladem a tak jsme se rozhodli kettlebelly, velké činky jednoručky a válce po celou dobu uzavírky rozpůjčovat Areňákům.

 

Vydezinfikované vybavení bude možné vyzvednout před pobočkami, konkrétní termíny vyzvednutí upřesníme dle zájmu po zaslání formulářů a platí, že kdo dřív přijde, … Podmínky zápůjček jsou přímo na odkazu:

Pro zapůjčení vyplň formulář

Další možnosti podpory

Pokud už u nás cvičíš a chceš nás podpořit, tak jsi nejlepší! Udělat to můžeš tak, že přes svůj účet na moje.arenapk.cz vložíš kredit online (kartou/převodem). Kredit ti na účtu zůstane a po obnovení provozu jej využiješ na cokoliv z naší nabídky (členství, bar, semináře atd.)

 

I pokud u nás ještě necvičíš, tak si můžeš nyní koupit voucher na kterýkoliv typ permice či semináře/kurzu, včetně ARENA BASICS. Podržíme ti místo na prvních vypsaných termínech a budeme ti nesmírně vděční! Platnost všech voucherů bude až do konce roku, pro platební údaje nám prosím napiš na info@arenapk.cz.

Cvičení z domu a novinky

Začali jsme vydávat pravidelná videa se cvičením z domu a reporty z krizového štábu Areny, vše dáváme zdarma na náš Facebook a Youtube kanál, kde nás můžete sledovat.

 

Další videa postupně natáčíme, tak aby každý den přibylo alespoň jedno video, zároveň děláme celé vedené lekce pro cvičení z domu, které jsou dostupné pro naše členy v FB skupině Areňáci.


Děkujeme všem za pomoc a těšíme se opět na viděnou v tělocvičnách po obnovení provozu!

Pavla, Jay a zbytek týmu


rezervační systém   English