Velká činka: dřep-bench-mrtvý tah

Velká činka: dřep-bench-mrtvý tah

  • 26.11.2022
  • 10:00 - 14:30
  • 1.790 Kč

Přihlásit na seminář přes rezervační systém

Velká činka – nauč se správně dřep, bench a mrtvý tah

Kurz se zaměřením na správné technické provedení dřepu, bench presu (tlaku na lavici) a mrtvého tahu s velkou činkou.

 

Co je náplní kurzu velká činka?

V rámci jednodenního kurzu proběhne screening všech zúčastněných – zhodnocení toho jak se kdo hýbe, kde jsou jeho silné a slabé stránky.

Na základě toho bude trenér schopen pracovat s každým i v rámci kurzu individuálně a techniku učit tak, aby byla efektivní právě pro daného jedince.

V rámci kurzu bude dbáno na patřičnou pohybovou přípravu – zahřátí, mobilita a aktivace potřebná pro trénink daného pohybu. Následovat bude výuka hlavního pohybu (dřep / bench press / mrtvý tah). Pokud bude mít někdo výrazné dysbalance nebo nedostatky v mobilitě a stabilitě, pak budou doporučeny doplňkové cviky, které povedou ke zlepšení.

Pro zájemce můžou informace mít přesah i do závodního prostředí silového trojboje, neboť dřep, bench press a mrtvý tah jsou disciplínami silového trojboje. Kurz vede trenérka Českého svazu silového trojboje a předsedkyně oddílu silového trojboje. Pokud zbyde na konci kurzu prostor, můžete klást otázky i na soutěžní prostředí a soutěžní provedení těchto disciplín.

Pro koho je workshop určen?

✔  Pro úplné začátečníky s velkou činkou

✔  Pro pokročilejší jedince, kteří chtějí vyladit techniku

 

Kdy?

26.11.2022 od 10:00 do cca 14:30 (30min pauza na oběd)

Kde?

ARENA Jinonice – V zářezu 902/4, Praha

Za kolik?

Cena semináře je 1.790 Kč. Zároveň máte během semináře od nás zdarma i kávu/vodu/ionťák (v neomezeném množství) a půjčení ručníku. 

Co si vzít s sebou?

Vezměte si pohodlné oblečení na cvičení (stačí šortky/legíny a triko) a dobrou náladu. Jestli nemáš speciální obuv, budeš cvičit naboso.

Storno podmínky kurzu:
  • 7 dní před kurzem vrácení 100% částky
  • 3 dny před kurzem vrácení 50% částky
  • 2 a méně dní před kurzem vrácení 0% částky
Seminář vede naše lektorka Veronika Břízová.

Termín semináře je již za...

0Dnů0Hodin0Minut0Sekund

Přihlásit na seminář přes rezervační systém

Co o našich seminářích říkají účastníci?

Před trojbojařskou přípravkou jsem osu doslova nikdy ndržela v ruce a tak se očekávání mísilo se spoustou obav - úplně zbytečně. Naučila jsem se správně dýchat, začala rozvíjet techniku a poprvé po dvou letech od prodělané operace mne přestaly bolet záda.

BARBARA DOE

Už déle jsem si říkala, jak dlouho mě ještě může bavit šudlat si jen tak činky a stroje. Veruška si mě vzala do parády a já snad nemůžu být spokojenější. Baví mě to. A když si za cíl dáte soutěž, tak to už je prostě něco!

JIŘINA RAISOVÁ

Dostala jsem konečně funkční rady a můj dřep začal pomalu vypadat jako dřep. Už po první hodině jsem věděla, že jsem narazila na člověka, který pohybu opravdu rozumí a ví, co dělá.

ELIŠKA SVÍTILOVÁ

Podrobnosti

  • Omezení:
    8 účastníci
rezervační systém   English