NABÍZÍME PRONÁJEM MASÉRNY EXTERNÍM MASÉRŮM A FYZIOTERAPEUTŮM. PRO VÍCE INFORMACÍ PIŠTE NA INFO@ARENAPK.CZ.

Masáže a pronájem masérny


Jaké jsou druhy masáží?


Sportovní a rekondiční masáž

Sportovní masáž napomáhá aktivně sportujícím v lepší a rychlejší regeneraci svalstva a tkání, připravuje tělo na vyšší výkon, urychluje doléčení zranění či odstraňuje únavu. Masáž se přesně přizpůsobuje aktuálnímu stavu jedince,může se tedy jednat o masáž velmi dynamickou (masáž tréninková či pohotovostní) či lehčí (masáž pro odstranění únavy, léčebná, rekondiční atd.). Pokud chcete své tělo pořádně regenerovat čí se zaměřit na odstranění konkrétního problému, je vhodné se s masérem domluvit na celé sérii masáží a naplánovat je co nejvhodněji v rámci celého tréninkového plánu.

 

Relaxační masáž

Při relaxační masáži je účelem dostat celé tělo do hlubokého stavu odpočinu a uvolnění; je tedy vhodná po sauně, tréninku či v netréninkovém dni. Masáž odstraňuje napětí svalstva, prokrvuje tkáně, podporuje funkci lymfatického systému, prokysličuje tělo, zklidňuje a skvěle bojuje proti stresu. O co nejpříjemnější zážitek se postarají i voňavé aromaterapeutické oleje a relaxační hudba.

 

Trigger points

Trigger points, neboli spoušťové body, jsou zatuhlé snopce svalových vláken, které se na pohmat vyznačují ztuhlostí a vysokou bolestivostí. Vznikají při špatném držení těla, namožení a nadužívání jednotlivých svalových skupin. Při neléčení vyvolávají ochablost svalů, bolestivost kloubů a zhoršení rozsahu pohybu, neboť část svalové hmoty se mění na nepružné vazivo. Masáž, zaměřena na trigger pointy, dokáže bolestivost a napětí zmírnit a opět obnovit elasticitu svalu.

Další techniky


Baňkování

Baňky slouží jako přídatná metoda k masážím. Přikládané baňky mírným podtlakem urychlují krevní i lymfatický oběh, napomáhají od bolesti pohybového aparátu a působí na hlubší struktury svalstva.

Kinesiotaping

Taping je fyzioterapeutická metoda, která pomocí samolepících pásek podporuje procesy hojení, koriguje špatné držení těla, napravuje ortopedické vady, předchází zraněním či zpevňuje už namáhanou nebo zraněnou oblast. Cena se liší dle velikosti ošetřované oblasti.

Kontraindikace


Podezření na horečnaté/infekční onemocnění, nádorová onemocnění, zánět žil či svalů, choroby srdce (vysoký tlak, arytmie atd.), kožní onemocnění, otevřené rány a pooperační stavy,osteoporóza, kostní a plicní tuberkulóza, opilost a požití psychotropních látek, podezření na graviditu a gravidita v 1. trimestru, akutní onemocnění břicha, popáleniny, bércový vřed.

Kdy se o masáži poradit s lékařem: Epilepsie, cukrovka, chronické kožní choroby (psoriáza atd.), křečové žíly, gravidita v 2. a 3. trimestru (celkové či speciální těhotenské masáže).


NABÍZÍME PRONÁJEM MASÉRNY EXTERNÍM MASÉRŮM A FYZIOTERAPEUTŮM. PRO VÍCE INFORMACÍ PIŠTE NA INFO@ARENAPK.CZ.

Masírují u nás:
Vyberte si svého maséraMatyáš MudraHonza Lacina
← Vlevo si vyberte konkrétního maséra pro více informací, kontakty a ceny.
Matyáš Mudra

Relaxační masáž, nápravná masáž

Cena dle domluvy.

Kontakt: +420 604 425 919, matyas.mudra@gmail.com

Honza Lacina

Sportovní/rekondiční masáž, relaxační masáž, mobilizační techniky, baňkování, kinesiotaping

Sportovní masáž 650,-/60 minut

Relaxační masáž 550,-/60 minut

Baňkování a kinesiotaping dle domluvy

Kontakt: +420 732 167 288, johnlacina@gmail.com

rezervační systém   English