MultiSport Benefit

PODMÍNKY PRO POUŽITÍ KARET V ARENĚ

  • Karty MultiSport akceptujeme na všech pobočkách ARENY (Centrum i Jinonice).
  • Open gym (samostatný vstup) je možný kdykoliv v otevírací době, vyjma času, kdy probíhají v dané části gymu lekce.
  • Pro návštěvu našich hodin funkčního/cross tréninku musíš mít za sebou minimálně startovací kurz ARENA BASICS, kde tě naučíme základy mobility, dýchání a silového cvičení s kettlebell. Kurz trvá 4 hodiny, s kartou MultiSport stojí jen 690 Kč (standardně 990 Kč) a koná se téměř každý víkend. Případně je možné kurz získat i individuálně (soukromé hodiny s trenérem v termínu dle tvé volby) za cenu 1990 Kč.

  • Karty lze v ARENĚ Jinonice použít na vybrané vedené lekce.
  • V ARENĚ Centrum lze karty použít na všechny lekce s kapacitou 20 osob, a to bez doplatku. Karty nelze použít na lekce BJJ Gi/NoGi a na lekce s kapacitou nižší než 20.
  • Na skupinové lekce je nutné se hlásit pomocí našeho rezervačního systému, pro získání přístupu ti na některé z recepcí zdarma založí čipovou kartu a po nabití kreditu min. 150 Kč ti odblokují rezervace na vedené hodiny (online).
  • Každá tvá rezervace na skupinovou lekci musí být kryta kreditem 150 Kč. Pokud se chceš rezervovat předem např. na 3 hodiny, musíš mít nabitý kredit 3 x 150 = 450 Kč. Pokud na hodinu nedorazíš (a svou účast nezrušíš minimálně 12 hodin předem, viz. podmínky rezervačního systému), bude ti částka 150 Kč z kreditu stržena. Skupinovou lekci, které se neúčastníš, nelze uhradit (ani zpětně) MultiSport kartou.

NEMÁTE VE FIRMĚ MULTISPORT?

Kromě MultiSport spolupracujeme i s dalšími benefit sítěmi (Sodexo, Benefit Plus, Edenred), případně můžeme na cvičení vystavit i fakturu zaměstnavateli za výhodných podmínek, více zde:

Další nabídka pro firmy a zaměstnance


rezervační systém   English