ARENA PRO FIRMY A ZAMĚSTNANCE

Zdraví zaměstnanců je investice, která se vyplatí

  • Dlouhodobá zátěž zaměstnanců způsobuje jejich vyčerpání – fyzické i psychické. Pomůžeme jim na vedených hodinách s trenérem nabrat novou energii, odstranit bolesti zad a kloubů a celkově zlepšit jejich fyzický stav a kondici*.
  • Setkávání zaměstnanců i mimo pracovní prostory stmeluje kolektiv a udržuje zaměstnance dlouhodobě spokojené na stávající pozici. V případě zájmu můžeme připravit i pravidelné hodiny s trenérem vyhrazené pouze pro Vaše zaměstnance.


  • Nabízíme širokou škálu tréninků, od cvičení zaměřeného na mobilitu/pohyb (funkční trénink), přes cvičení zaměřené na sílu (cross trénink, vzpírání a další) až po kondiční cvičení (kruhový trénink) a bojové sporty. Vždy se zkušenými trenéry a skvělým kolektivem v malých skupinách.
  • Nejsme jen další přeplněné anonymní fitko, kterých jsou po Praze desítky. Máme dvě krásné nové tělocvičny (přímo na metru Jinonice a v Nuslích kousek od náměstí Bratří Synků), kde cvičíme především s vahou vlastního těla, kettlebelly a velkými činkami.Výhodná nabídka pro firmy


Pořiďte členství pro Vaše zaměstnance za zvýhodněných podmínek. Nabízíme možnost nákupu permic či kurzů na fakturu, jsme plátci DPH a cvičení lze dát do nákladů Vaší firmy.


Mají Vaši zaměstnanci již jiné benefity pro sport (např. MultiSport a další)? Nevadí, spolupracujeme s většinou benefit sítí.

Vaši zaměstnanci u nás mohou využít tyto benefit karty/poukázky:

Kontaktujte nás telefonicky či e-mailem:

Jay Manas (jednatel) – 607 907 607, jay@arenapk.cz

Naše dvě ARENY na Praze 1 a Praze 5

ARENA Jinonice

V zářezu 902/4, Praha 5 – Jinonice
hned u metra Jinonice

ARENA Centrum

Palackého 717/11, Praha 1 – Nové Město


Kontaktujte nás telefonicky či e-mailem:

Jay Manas (jednatel) – 607 907 607, jay@arenapk.cz


rezervační systém   English