Primal Move
  • Jsi po zranění?
  • Sedíš většinu dne za počítačem?
  • Bolí Tě každodenní pohyb?
  • Jsi aktivní sportovec a potřebuješ kompenzovat jednostrannou zátěž nebo jsi unavený po náročné sezoně?

Primal Move je první, progresivně propracovaný systém, který Ti pomůže se hýbat lépe! Ne více, jak je dnes velice moderní, ale lépe. Lépe znamená snížení bolestí, jednostranného namáhání, dysbalancí a celé řady dalších problémů souvisejících s vysokou dávkou sportu.

Jak to funguje?

Rodíme se s dokonalou mobilitou, ale téměř nulovou stabilitou. Ta přichází s věkem přirozeně a postupně. Nejdříve zvedáme hlavu, paseme koníčky. Plazíme se, lezeme po čtyřech, až si nakonec stoupneme. Problémem je, že zapomínáme právě na tyto pohyby. Pohyby, kterými jsme začínali a věnujeme se především pohybům ne úplně přirozeným našemu tělu. Také způsob našeho života v současné době velmi napomáhá tomu, že mobilitu ztrácíme úplně a naopak naše svaly a klouby tuhnou, ztrácí svůj přirozený rozsah a následkem toho bolí.

Nehýbejte se více, hýbejte se lépe! To je hlavní motto. Primal Move není jen o pohybu, Primal Move je pohyb. Jde o integrovaný pohybový systém, jehož cílem je vytvářet lepší pohyb, založený na základních a primitivních pohybových vzorcích, ve kterých jsme všichni kdysi vynikali – když jsme byli dětmi.

Co získám?

Primal move je především o zvýšení kloubního rozsahu, díky kterému odpadnou nejčastější bolesti a problémy. Dále také tímto pohybem vyrovnáme svalové dysbalance, které jsou problémem velké většiny z nás. Především však získám zábavnou formu posilování a tudíž i změnu v zajetém stereotypu. Staňme se opět dětmi, užívejme si pohyb a radujme se z něj.

Máš-li zájem vyzkoušet cvičení s prvky PRIMAL MOVE, přijď se podívat na naší hodinu. První lekce je ZDARMA k vyzkoušení. Stačí si jen zarezervovat hodinu a přijít.

rezervační systém   English