Berenika

Jerieová

Berenice jednou jeden dobrý kamarád řekl: „Stojky jsou síla!“ A to je přesně to, co ji stručně vystihuje –  baví ji stojky a chce být silná. Láska ke stojkám u ní už nějaký pátek trvá (ve skutečnosti je to pár let)  a stejně pořád převládá pocit, že je to tak trochu nekonečná cesta. Člověk musí stále a vytrvale pracovat, aby se někam posunul nebo dokonce neudělal krok zpátky. Také proto je jejím oblíbeným mottem „Cesta je cíl“. Nezaměřuje se pouze na konkrétní cíl, kterého se snaží dosáhnout, ale užívá si celou tu cestu, která k němu vede a má radost z pohybu pro pohyb samotný.

Před pár lety, když poprvé viděla video Hannibal for King, začal Bereniku fascinovat street workout. Zaujala ji ta síla a zároveň lehkost, s jakou naprosto dokonale všichni ti borci ovládali svá těla. Hrazda, bradla a kruhy nakonec oklikou přivedly Berniku až do Areny, kde objevila i moc zvedání činek, čemuž  se také začala věnovat. I když  železo ji baví,  prioritou stále zůstává dokonalé ovládání vlastního těla a v tom by se chtěla neustále zlepšovat.

„Proč to všechno dělám? Chci být zdravá, silná a hlavně jsem díky tomu spokojená.
Je to něco, co mě naplňuje. A k tomu bych ráda pomohla i Tobě, na Tvé cestě! Těším se, až se potkáme na společném tréninku.“

 

rezervační systém   English