František

Bureš

Fanda působí jako osobní trenér fitness, zároveň studuje VŠ v oboru právo. Cvičení s vlastní vahou (calisthenika) se věnuje více jak pět let, v červenci 2015 založil kladenský klub Street Workout Kladno, z.s., kde působí jako hlavní trenér. Zároveň úspěšně složil rekvalifikační kurz pro fitness trenéry ve FitPraha pod vedením Aleše Vítka a prošel kurzem balančních pomůcek. Street Workout se stal jeho srdeční záležitostí a jako jeden z prvních tří lidí v České republice získal licenci instruktora kondičního posilování – specializace kalistenika, což je první kurz akreditovaný MŠMT pro Street Workout. Dále pokračoval tímto směrem a v roce 2018 absolvoval kurz StreetSport WCO (World Calisthenis Organization) Level one and two z USA a také kurz kondiční trenér dětí a mládeže ve 3D Fitness Academy, protože k Street Workoutu tíhnout zejména děti a mládež.

Aktuálně na sobě stále pracuje a zkouší nové workoutové postupy; trénuje 5x-6x týdně, střídá lehké a těžké tréninky, dynamické s technickými. Pohybu se věnuje od dětství, zkoušel mnoho druhů sportu od šachů přes lukostřelbu až po krav magu, první pořádné sportovní úspěchy přišly v kickboxu, kde se stal juniorským mistrem ČR v lightkontaktu (ČSFU) a juniorským vicemistrem ČR kicklightu (ČSFU). Miluje aktivní život, horory a cheesecaky. Nejvíce svého času tráví sportem, ať už je to workout, fitness, kolo nebo běh. Dále si užívá veškeré výzvy, příkladem může být Beskydská sedmička z roku 2013 nebo horský ultramaraton na 94 kilometrů přes nejvyšší vrcholy Beskyd s úctyhodným převýšením 5 430 m.

„Nejvíce mě naplňuje, když vidím progres u svých svěřenců. Je tak krásné být u prvních muscle-upů, ale i pořádných shybů, je to takový ten moment, který si člověk zapamatuje a mě hrozně těší, že na těchto okamžicích mám podíl a můžu s notnou dávkou nadsázky lidem ,měnit život‘. Myslím, že určitě najdeme společnou řeč a taky, kdo jiný vás naučí tu cool vlajku, že jo?“

Pro soukromou hodinu kontaktujte Fandu na bures.fran@gmail.com.
rezervační systém   English