Honza

Lacina

Honza se už od malička věnoval široké škále sportů. Od fotbalu, hokeje a stolního tenisu po judo a karate. Stále však nemohl najít to, co by jej dostatečně naplňovalo. Nakonec ho okouzlila krása svobodného pohybu. Začal se věnovat parkouru a freerunningu, akrobacie se stala běžnou součástí života a tréninky každodenní rutinou. Tři roky se angažoval jako trenér parkouru a věnoval se mladým nadaným akrobatům. Mimo akrobacii našel zálibu také v bojových sportech; ať už se jednalo o judo, MMA, karate nebo japonské jiu-jitsu, jakýkoliv druh bojového umění Honzu odjakživa fascinoval. V současné době působí v novém cirkusovém projektu MansterVille a aktivně trénuje se skupinou Blackout paradox, která se věnuje vystupování s fire show. Jako u většiny sportovců, kteří prochází nadměrnou pohybovou aktivitou, se u Honzy objevily zdravotní obtíže, které vyvrcholily v problémy s hrudní páteří. Začal tedy hledat různá alternativní řešení a nakonec objevil ARENU a krásu funkčního tréninku. Kromě toho, že mu tréninky v ARENĚ pomohly se zdravotními problémy, tak mu zároveň zlepšily a zpevnily střed těla, což značně urychlilo pokrok v ostatních disciplínách, například ve stojkách. Ve svých hodinách rád aplikuje i své zkušenosti z akrobatických a gymnastických drilů, jakožto obohacení klasického funkčního tréninku.

„Zakládám si na přátelské atmosféře v hodinách, snažím se být pro lidi kamarádem a zároveň mentorem. Důležité je, aby z každé hodiny lidé odcházeli obohaceni o nové zkušenosti a hlavně se cítili silnější a zdravější.“

Pro soukromou hodinu kontaktujte Honzu na johnlacina@gmail.com. Učí funkční trénink, kruhový trénink, kompenzační cvičení, základy akrobacie, kalistheniky a trickingu. Mimo jiné nabízí klasické masáže a kinesiotaping.

 

 

rezervační systém   English