Iva

Chocholatá

Iva je pohybová trenérka zaměřující se na mobilitu, flexibilitu a stabilitu a sílu vycházející z propojení prvních třech jmenovaných. U svých klientů dbá na kompenzaci špatných pohybových vzorců způsobených ať už současným civilizačním chováním nebo sportovní rutinou, k čemuž využívá principů vývojové kineziologie. Dále se také věnuje konzultaci a diskuzím v oblasti životního stylu v holistickém uchopení. Iva ve své práci využívá vědomosti získané ze studia biochemie na Vysoké škole chemicko-technologické, neustálého studování různých podkladů, účastí na několika instruktorských kurzech, ale především z vlastních zkušeností z různých oblastí cvičení a přístupu k životu.

Pohyb byl vždy součástí jejího života, avšak uchopení sportovní aktivity, stejně tak jako se běžně děje ve všech odvětví našich životů, se v průběhu času měnilo. V dětství se věnovala běžným sportům prováděných na základní škole, plavání a jízdě na kole, ale spíše jen jako vyplnění volného času, nikdy ne na vrcholové úrovni. V průběhu střední školy Ivě učarovalo klasické bodyfitness s touhou mít tělo jako řecká bohyně. S přechodem na vysokou školu, kdy volného času, vzhledem k náročnosti oboru, ubylo, se snížilo i množství pohybu a zájmu o životní styl. Po dokončení VŠ a nastoupení do fulltime kancelářské práce Iva nebyla úplně spokojena se stavem své postavy, nejen zvenku, ale i zevnitř. Začala si načítat rozličné informace a jejím hlavním a jediným koníčkem se stal pohyb a životní styl obecně. Po letech studování pohybu, kdy si Iva prošla jeho různým vnímáním, a zároveň detailní znalostí důsledků kancelářské práce, se rozhodla, že by svými nabytými zkušenostmi ráda pomohla i dalším osobám a našla tak svou novou cestu.

V současné době se Iva intenzivně věnuje pohybu jako celku, kdy kombinuje silovou gymnastiku, kalisteniku a animal flow s využítím prvků jógy, vše vždy založené na principech vývojové kineziologie.

Pokud také na svém těle cítíte důsledky civilizačního způsobu života, chcete zlepšit svoji posturu (tělesný postoj) nebo se chcete na vlastní kůži dozvědět víc o vývojové kineziologii, přijďte na Ivou vedenou lekci KOMPENZACE nebo si dohodněte osobní trénink či konzultaci.

„Nejhorší lidský vynález byla židle a boty, respektive lidé úplně nepochopili, jak s těmito předměty zacházet.“

Pro soukromou hodinu kontaktujte Ivu na ivachochin@gmail.com.

rezervační systém   English