Jakub

Milý

Kuba na sobě maká od svých patnácti let, kdy se začal věnovat naturální kulturistice, avšak za poslední tři roky přesedlal ze fitness strojů na vybavení, které můžete vidět v ARENĚ. Považuje ho totiž za mnohem složitější, co se týče techniky provedení cviků, ale ve finále také za mnohem zábavnější a zdravější, jelikož zapojuje tělo jako celek. V neposlední řadě je pro něj větší zábava s tímto vybavením učit zacházet ostatní. Kuba sám tráví 2/3 času v kleci, na kruzích, volných vahách atd.

Během svojí kariéry trénoval hlavně sebe a koučink lidí byla spíš okrajová záležitost. Byl zaměstnaný jako vedoucí kvality v automobilovém průmyslu. Po 8 letech ale zjistil, že je čas aby se koníček stal natrvalo povoláním. Kromě tréninku se  aktivně věnuje výživě. Nepatří však k těm běžným výživovým poradcům, kteří vytisknou jednorázový jídelníček „na míru“, a vytvořil svůj vlastní koučinkový systém, skrze který s lidmi dlouhodobě pracuje. Součástí koučinku je pravidelné vzdělávání, kontroly a kontakt skrze mobilní aplikaci. Snaží se lidem upravit výživu podle konkrétního životního stylu.  Ve volném čase se věnuje blogování na webu www.jdidosebe.cz, kde se dočtete spousty zajímavostí o výživě, tréninku, ale také Kubově osobním životě.

„Chci, abyste nabrali svaly a uměli je používat. Protože věřím, že každý se chce nejen zdravě cítit, ale taky tak vypadat! Rovnám záda, buduji svaly, shazuji sádlo, motivuji a učím lidi od základu změnit jejich celoživotní přístup ke stravě. To je to, co mě opravdu baví. Pomáhat lidem.“

Úspěchy a ocenění v naturální kulturistice

  • 1. Místo z mezinárodní soutěže  ve Zvoleně (Slovensko) v roce 2015
  • 3. Místo v kategorii do 80kg v Neu-Ulmu (Německo) 2015
  • 2. Místo z mezinárodního mistrovství v Praze v roce 2013
rezervační systém   English