Jan Hejný

Jan

Hejný

Honzu už od mala sport přitahoval víc, než třeba knížky. Ve druhé třídě navštívil se svým bráchou florbalový trénink místního klubu a u florbalu už zůstal celých patnáct let. Po pár tréninzích nastoupil jako brankář a postupem času se vypracoval až do pražských FBŠ Bohemians, kde si zachytal v mužské extralize. Už během florbalové kariéry začal pomalu, ale jistě holdovat silovému tréninku a fyzické přípravě obecně. Nakonec zjistil, že ho tento typ pohybu zajímá a naplňuje více, tudíž florbalovou kariéru ukončil a plně se začal věnovat silovce. Prošel si klasickými fitky a rychle poznal, že to pro něj není to pravé ořechové. Aby si potvrdil nebo vyvrátil různé mýty o cvičení, začal se samostudiem a objížděním různých seminářů, aby se postupně dopracoval k funkčnímu rozvoji mobility, kettlebellům, velké čince a k další spoustě věcí, které už dávaly smysl. Vše zmíněné je součástí filozofie, podle které se v ARENĚ cvičí, proto se mezi lidmi v ARENĚ cítí tak dobře!

 „Věnuji se nejvíce silově-kondiční přípravě, nápravě pohybových vzorů a mechanice pohybu. Abych u svých klientů cílil co nejpřesněji na slabosti, zabývám se Komplexní funkční diagnostikou pohybového aparátu, ve které se podrobně zaměřuji na funkci svalů pomocí manuálních svalových testů. Dále jsem certifikovaný pohybový a sportovní diagnostik dle konceptu 3S Diagnostiky. Výsledky diagnostik mi pomáhají co nejpřesněji nastavit nápravný/silově-kondiční plán a co nejlépe Vám pomoci od bolesti, posílit a připravit na běžný život nebo na sportovní sezónu. Jsem velký detailista a velmi dbám na správnou techniku, aby náprava a cvičení mělo smysl.“

Certifikáty:

  • NCSC (National Certificate in Strength a Conditioning) Phase 1 (Elite Performance Institute)
  • Komplexní funkční diagnostika pohybového aparátu Level 1 (Coretraining)
  • 3S Diagnostika – Lepší sportovní výkon bez zranění (Coretraining)
  • Mnoho dalších odborných seminářů.
Pro soukromou hodinu kontaktujte Honzu na jan.hejny95@gmail.com. Honza učí mobilitu, silovku, kettlebell a velkou činku.
rezervační systém   English