Kristýna

Vondrysová

Kristýna byla odmalička hodně živé dítě, začínala s gymnastikou, u které zůstala až do konce střední školy. Gymnastiku, jakožto velmi dobrý základ pro všechny druhy sportů, postupně kombinovala s dalšími. Ať už to byl basketbal, karate, atletika, plavání, klasické fitness, biatlon nebo jízda na koních. Za tu dobu si prošla spoustou závodů, ale pořád se nemohla rozhodnout, čemu se věnovat opravdu naplno; na přeskáčku dělala kus od každého. V 15 letech spadla z kola tak nešikovně, že si roztrhla slezinu a ta musela ven. V té době si uvědomila, že by bylo vhodné trochu ubrat a vybrat si. Šlo to těžko…až objevila cross trénink, který je pro Kristýnu ideální kombinací sportů, které má ráda, a i každodenní výzvou. Ovšem když přišel čas vybrat si vysokou školu, sport, který tak milovala, byl pro okolí nepřijatelnou volbou. Bohužel (nebo bohudík?) tomu podlehla a  zkusila medicínu. Po přijímačkách vydržela rok, pak ještě druhý, ale už v tom druhém roce na sobě začínala pociťovat nepříjemné změny. Nespokojenost sama se sebou, bezmoc, dělání něčeho, co vlastně ani nechce. Tak si podala přihlášku na FTVS – Tělovýchova a sport, proti všem obor změnila a nyní dokončuje první ročník. Sport, posouvání se v něm a trénování ostatních, je pro Kristýnu veliká motivace, zároveň si posunula své limity díky medicíně, a tak by ráda přidala ke studiu TVS ještě fyzioterapii, aby tak zkompletovala své znalosti. Co se týče závodění, v cross tréninku už má za sebou první zkušenosti. Zároveň je pro ni velmi důležitá technika, na kterou by nerada zapomínala, takže navštěvuje kurzy vzpírání a snaží se také samovzdělávat.  ARENA je Kristýně blízká z toho důvodu, že se zde neupřednostňuje pouze jeden sport, ale každý tu má své místo a každý může cvičit podle sebe. Funkčnost tréninku v ARENĚ, propojení cvičení s vlastní vahou, zapojení vícekloubových spojení, komplexních cviků a tedy následné zvýšení kondičky je přesně to, co od cvičení očekává. Zformování postavy je třešnička na dortu k energii a lepší náladě, které jdou po výkonu ruku v ruce.

„Minulé léto jsem se vydala do Ameriky potkat dosud nepřekonaného Riche Froninga a okoukat, jak to chodí u nich v gymu. Rozhodně jsem se přesvědčila o tom, že cross trénink není o věku! Takže… chceš se bavit, překonávat sám sebe, zhubnout, doplnit energii nebo se zbavit té přebytečné (haha, kdo z dospělých ji má, že)? Nebo jen najít nové přátele, kteří se rádi hýbou? Pak tě čekám na mém tréninku! Motivuje mě tvoje radost. Plus vždycky budu ráda za zpětnou vazbu. Ať už jsou tvá očekávání jakákoli, doufám, že se o ně se mnou podělíš a spolu na tom zamakáme. Tak zatím zdar a budu se těšit!“

Pro soukromou hodinu kontaktujte Kristýnu na kristyna.vondrysova@seznam.cz. Učí cross trénink, kondiční a funkční trénink.
rezervační systém   English