Martin

Lacka

Jako spousta jiných trenérů, i Martina táhl sport už od mala, kdy si vyzkoušel basketbal, plavání, tenis a florbal na závodní úrovni. Počínaje začátkem střední školy se dostal díky svému okolí také k tréninkům s vlastní vahou, později pak i k činkám a kettlebellům. Cvičení ho nakonec uchvátilo natolik, že postupně přešel od všech ostatních sportů jen k tomuto. Hodně k tomu dopomohla také ARENA, ve které cvičí už od otevření jinonické pobočky. V současné době se kromě studia na Vysoké škole chemicko-technologické věnuje vzdělávání v oblasti trénování a přístupu k pohybu. Mezi kurzy, které absolvoval patří například koncept DNS podle Pavla Koláře, či kurzy pod vedením Martina Snášela v rámci p/rehabilitace funkčních částí těla. Martinovým cílem je pomáhat lidem nalézt funkční přístup k pohybu tak, aby se hýbali dlouhodobě zdravě a udržitelně. Specializuje se pak zejména na zlepšení pohyblivosti, zvyšování výkonnosti a síly a v neposlední řadě odstraňování bolesti pohybového aparátu prostřednictvím silového tréninku. Na trénincích se můžete u Martina mimo jiné těšit na detailní techniku cviků s vlastní vahou, kettlebelly a velkou osou.

„Fandím silovému tréninku a konceptu crossfit, zejména díky rozvíjení všestranné výkonnosti sportovce. Snažím se neustále vzdělávat v oboru trenérství, abych mohl poskytovat co nejkvalitnější služby podle moderních přístupů. Tyto postupy a metody se snažím aplikovat nejdříve na sebe, abych lidem dokázal poradit i z osobní zkušenosti i přes to, že mi již rukama prošlo mnoho klientů.“

Pro soukromou hodinu kontaktujte Martina na lacka.martin@yahoo.com. Učí funkční trénink, cross trénink, silový trénink a kalisteniku.

 

 

rezervační systém   English