Michal

Najbrt

Michal byl prvním klientem Pavly, když otevřela svou původní ARENU, tenkrát ještě ve Vršovicích. Věnoval se v té době silové a kondiční přípravě zejména pro bojové sporty, které ho doprovází celý život. Od karate se přes thajský box a MMA dostal k brazilskému jiu-jitsu, kterému se aktivně věnuje dodnes. BJJ má totiž tu velikou výhodu, že Michal nemusí chodit do práce s monokly… Těch výhod je u BJJ ale mnohem víc. Zeptejte se ho na ně třeba na vedených lekcích funkčního tréninku.

V původní ARENĚ začal trénovat, protože věděl, že nejen silová a kondiční příprava pro bojové i jiné sporty, ale i obecná silově kondiční příprava a běžné cvičení pro zdraví, se v klasickém fitku na strojích realizuje jen těžko. Atmosféra ho strhla natolik, že se chvíli věnoval i silovému trojboji a vzpírání. Zvedání vah na hranici maxima se ale musel po (s tréninkem nesouvisející) operaci očí vzdát. Během rekonvalescence se věnoval studiu, získal trenérskou licenci a od té doby už několik let pomáhá s tréninkem jak sportovcům, tak lidem, kteří jsou ve sportování nováčky. Zaměřuje se i na individuální tréninky jeden na jednoho. Obecná a specifická silově kondiční příprava ho baví nejvíc, i když s klienty řešil i změny figury a „vysekání se na léto“. Přesto razí heslo, že sportovní nebo přímo svalnatá postava by měla být vedlejší efekt sportování, ne jeho hlavní cíl, i když je to určitě zajímavá složka motivace. Vnitřní motivace klientů je pro něj mimochodem velmi důležitá a řeší ji vždy s klienty ještě před prvním tréninkem. Stejně jako jejich zdravotní stav, sportovní minulost, denní režim, stravování a cíle. Pokud si ještě nepíšete tréninkový deník, připravte se na to, že po Vás Michal bude chtít, abyste s tím začali.

O svém přístupu Michal říká: „Miluju progres! Svůj, ale hlavně svých klientů. Naplňuje mne, když vidím, jak se zlepšujete, posouváte své hranice někam, kde jste si mysleli, že nikdy nebudete, když se Vaše postava začne měnit před očima nebo když si můžete odškrtnout další ze svých cílů a nastavit si nový, těžší. Rád se s Vámi uvidím na vedených lekcích funkčního tréninku nebo na soukromé hodině.“
 
Pro soukromou hodinu kontaktujte Michala na michal.najbrt@gmail.com. Michal vyučuje funkční trénink, dále silovou a kondiční přípravu, základy kettlebellu, velkou činku, mobilitu.
rezervační systém   English