Patrik

Skřížala

Kdo je Patrik? Mírně zarostlý, pětadvacetiletý sympatický chlapík, který pomáhá lidem začít cvičit, zbavuje je bolesti a přináší jim spousty radosti. Sportovně založený je od raného věku: tenis, fotbal (u kterého vydržel 10 let, z toho 3 roky na profesionální úrovni). Následně flirtoval s bojovými sporty, windsurfingem, kitesurfingem, potápěním a vytrvalostními závody typu B7, triatlony a také se silniční cyklistikou. Působil jako osobní trenér a trenér skupinových lekcí v největším silovém centru v ČR a to v Power Performance Center. Kromě sportování a trénování je také zkušený masér. Svou praxi vykonává již 5 let z toho zejména sportovní masáže, relaxační masáže, baňkování, tradiční thajské masáže (na zemi v oblečení ), měkké techniky a nabízí také využití kinesiotapingu.

A jak se Patrik popsal svými slovy?

„Jsem kluk z okolí Ostravska. Vyrůstal jsem naštěstí venku a ne před obrazovkami. Měl jsem milující rodiče, kteří mi dali vše, za což jim moc děkuji. Od 4 let jsem hrál na klavír a od od 7 let jsem přidal housle. Hudební nástroje mě naučily koncentraci a trpělivosti. A když jsem měl jako dítě besídky, byl to pro mou budoucnost perfektní nácvik proti stresu a trémě. Tohle vše jsem se snažil přenášet do mého sportovního života a moc mi to pomohlo. Navíc hudba jako taková je velmi dobrý nástroj pro rytmiku.

Hrál jsem tenis, fotbal (myslím si, že hodně dobře, haha), potom jsem přidal bojové sporty jako kondiční průpravu pro fotbal. Trénovali mě ti nejlepší, učil jsem se od těch nejlepších atletických, fotbalových, gymnastických trenérů a hlavně jsem měl štěstí na výborné lidi kolem. Zlepšoval jsem se každým dnem.

Jednoho dne jsem ale se vzbudil a zjistil, že nechci být špičkový atlet, ale že mě více naplňuje lidem něco ukazovat, vysvětlovat – trénovat. Od té chvíle jsem započal svou dráhu samostudia. Objel jsem spoustu seminářů jak v ČR tak mimo ni. Studoval a překládal literaturu ze zahraničí. Na dráze svým životem jsem si vyzkoušel také vést luxusní residenci ve Špindlerově Mlýně, nebo resort v Řecku. Ovšem moje cesta vždy směřovala a směřuje do tělocvičny mezi kruhy, hrazdy a těžké věci jako jsou činky či kettlebelly.

Ve skříni mám velkou žlutou složku plnou všelijakých certifikátů a papírů, které mě zmocňují k tomu, abych páchal dobro. Pro mě to jsou zkušenosti a papíry, důležité je, co se bude dít pod střechou ARENY a hlavně pro mě důležité je, abyste k nám chodili a také odcházeli s úsměvem.

Budu tu pro vás jako trenér-kamarád, terapeut a provozní v jedné osobě.

Moc se na vás těším!“

Pro soukromou hodinu kontaktujte Patrika na p.skrizala@gmail.com nebo www.patrikskrizala.com. Patrik učí funkční trénink, silové a kondiční tréninky, mobilitu, kettlebell, olympijské kruhy, velkou činku a kompenzační cvičení.
Nabízí možnost masáží a kinesiotapingu.

 

rezervační systém   English