Petra

Žampová

Petra sportuje od malička. Na základní škole se nejvíce věnovala orientačnímu běhu. Ve čtrnácti letech se rozhodla pro kolektivní sport, ženský fotbal. Vrcholem v tomto sportu byla její aktivní účast na Univerziádě (studentská olympiáda). Během studií na Fakultě tělesné výchovy a sportu UK vyzkoušela snad všechny sporty. Nejvíce jí k srdci přirostl poměrně neznámý sport, a to ropeskipping. Během tříletého pobytu v Austrálii se opět na chvíli vrátila k fotbalu, ale zároveň poznala cross trénink a tím bylo rozhodnuto. Neustálé překonávání sama sebe, učení se nových dovedností, plnění cílů a nastavování nových ji uchvátilo natolik, že po návratu do rodné země ihned hledala vhodný gym, kde by na sobě mohla dále pracovat. Našla ARÉNU, která se jí velice líbila trenérskou kvalitou a individuálním přístupem. V současné době se nadále věnuje ropeskippingu (skákání přes švihadlo), vzpírání a cross tréninku. Ráda by se zlepšila natolik, aby jí žádná dovednost nečinila problém.

Aktuálně nemá Petra v Areně žádné vedené lekce, protože se stará o své miminko. Čas od času supluje cross trénink a funkční trénink. Na soukromých lekcích se Petra zaměřuje na funkční silový trénink a nápravu disbalancí, zkrátka budování zdravého funkčního těla.

Certifikáty:

  • Magisterský diplom z FTVS UK
  • SFG Kettlebell Instructor Level I
  • SFL Barbell Instructor Level I
  • OPEX Coaching Certificate Program Level I Assessment Course
  • OPEX Coaching Certificate Program Level I Program Design Course
  • OPEX Coaching Certificate Program Level I Life Coaching Course
  • OPEX Coaching Certificate Program Level I Nutrition Module
Pro soukromou hodinu kontaktujte Petru na pzampova@gmail.com. Péťa vyučuje funkční trénink, funkční – pokročilí a crossový trénink, kettlebell, velkou činku a cvičení s vlastní vahou.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

rezervační systém   English