Petra

Žampová

Petra začínala jako malá holčička klasicky gymnastikou a tanečky. Více ji však bavilo a baví běhání, takže přesedlala na orientační běh a ve čtrnácti letech se rozhodla pro kolektivní sport –  ženský fotbal. Vrcholem v tomto sportu byla aktivní účast na Univerziádě (studentská olympiáda). Během studií na Fakultě tělesné výchovy a sportu UK vyzkoušela snad všechny sporty, které si umíte představit. Nejvíc k srdci jí přirostl poměrně neznámý ropeskipping,  kterému se věnuje již devět let. Během tříletého pobytu v Austrálii se opět na chvíli vrátila k fotbalu, ale zároveň poznala cross trénink a tím bylo rozhodnuto. Neustálé překonávání sama sebe, učení se nových dovedností, plnění cílů a nastavování nových ji uchvátilo natolik, že po návratu do rodné země ihned hledala vhodný gym, kde by na sobě mohla dále pracovat. Našla tak ARÉNU, která se jí velice líbila trenérskou kvalitou a individuálním přístupem. V současné době se nadále věnuje ropeskippingu (skákání přes švihadlo), vzpírání (s Tomášem Kejíkem) a tréninku na cross. Ráda by se zlepšila natolik, aby jí žádná dovednost nečinila problém.

„Na mnou vedených hodinách se můžete těšit na individuální přístup a soustředění se na techniku prováděných cviků. Mým cílem je zdravý životní styl – zdravá vyvážená strava a zdravý pohyb. Velmi ráda Vám s jedním či druhým pomůžu a poradím. Váš úspěch je i můj úspěch. Těším se na Vás.“

Certifikáty:

  • Magisterský diplom z FTVS UK
  • SFG Kettlebell Instructor Level I
  • SFL Barbell Instructor Level I
  • OPEX Coaching Certificate Program Level I Assessment Course
  • OPEX Coaching Certificate Program Level I Program Design Course
  • OPEX Coaching Certificate Program Level I Life Coaching Course
  • OPEX Coaching Certificate Program Level I Nutrition Module
Pro soukromou hodinu kontaktujte Petru na pzampova@gmail.com. Péťa vyučuje funkční trénink, funkční – pokročilí a crossový trénink, kettlebell, velkou činku a cvičení s vlastní vahou.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

rezervační systém   English