Radim

Štěpáník

Jako malý hrával Radim lední hokej, který ho sice bavil, ale nikdy v něm neměl větší ambice. Naštěstí si tehdy jako doplňkový sport zvolil hokejbal, který si postupem času zamiloval. Důvod byl jednoduchý; kromě bruslí postrádal hokejbal nepříjemný nátlak na vynikající výkony a bylo to zkrátka o partě kluků, kteří se chtějí bavit a mají ze sportu jednoduše radost. V 15ti letech dostal pozvánku do hokejbalové reprezentace. Do té doby sám nevěděl, jaký cíl si v životě zvolit a za čím jít, ale s pozvánkou do reprezentace se objevila i touha vyhrát mistrovství světa, která ovlivnila celý Radimův život.  Od té doby uběhlo už více jak 10 let, během kterých posbíral tituly za světový pohár klubů, mistrovství republiky, bronzové i stříbrné medaile z mistrovství světa. Jen ta zlatá stále chybí.

Touha se zlepšovat, aby té zlaté konečně dosáhl, přivedla Radima do posilovny. Prošel si „klasickým“ posilováním, crossfitem, kruháčema i streetworkoutem. Zároveň studoval ekonomii na VŠ, ale ve druhém ročníku se rozhodl studium přerušit a začal studovat FTVS. K trénování ostatních se dostal vlastně náhodou, jeho výrazného progresu si všimlo jeho okolí a to hlavně kluci z týmu.

„Trénování a celkově sport mě baví a jsem rád, když lidé odcházejí domů s dobrou náladou, stejně jako já ze svých tréninků. ARENU jsem objevil na internetu náhodou, ale okamžitě mě zaujala. Nejvíce se mi líbí koncept, kterým se pomáhá lidem správně a zdravě se hýbat.  Já sám jako vrcholový sportovec jsem vždycky trpěl na zranění z přetížení a nedostatku kompenzace a i proto jsem si ARENU zvolil.“

Pro soukromou hodinu kontaktujte Radima na stepanikr@centrum.cz. Učí funkční trénink, kondiční a silovou přípravu, základy kettlebellu a mobilitu.
rezervační systém   English