Roman

Kladivo

Roman se od dětství točil kolem bojových umění a sportů. Sám na sobě začal pořádně makat až v dospělosti, když se na jednom semináři seznámil s kettlebellem. Minimalistická železná koule s madlem ho uchvátila natolik, že se na několik let stala středobodem jeho tréninkového vesmíru, než začal svůj repertoár rozšiřovat pomocí cviků s velkou činkou, vlastní vahou a pohybových her.

Profesním původem policista, Roman si brousil své trenérské dovednosti zejména na sobě a svém nejbližším okolí. Po několika letech si ovšem uvědomil, že trénování lidí ho naplňuje mnohem víc a ze svého koníčku si tak udělal povolání. Kromě pravidelných lekcí se věnuje také individuálnímu tréninku a koučinku v oblasti Zdraví a Fitness. Ke své práci se  snaží přistupovat co možná nejvíce holisticky(celostně), takže kromě tréninků své svěřence vzdělává i v oblasti výživy, regenerace a budování správných návyků. Jeho specializací jsou lidé nad třicet, začátečníci se sedavým zaměstnáním, kterým pomáhá do statického životního stylu vnést zdravé životní návyky a radost z pohybu.

ARENU objevil vlastně náhodou, díky shodnému příjmení s její zakladatelkou a hlavní trenérkou Pavlou. Velmi rychle si ji ovšem oblíbil jak kvůli širokému spektru „old school“ vybavení, tak díky propracované metodice a tréninkovému systému, který se shodoval s jeho vlastní filosofií.

„Věřím, že forma následuje funkci. Na svých tréninzích se soustředím zejména na precizní vypilování techniky základních cviků, které Vám pomohou srovnat záda, spálit přebytečný tuk a zpevnit postavu. Baví mě sledovat proměnu, kterou lidé pod mým vedením prochází. Naplnění Vašich cílů je smyslem mé práce. Budu se těšit na společném tréninku!“

Certifikáty
  • Instruktor Fitness II. Třídy
  • SFG Kettlebell Instruktor Level I
  • Ground Force Method Instruktor Level I
  • Functional Movement Screen Instruktor Level II
  • Flexible Steel Instruktor level I
  • McGill 1 – Building the Ultimte Back
  • TriggerPoint Performance Therapy: Foam Rolling Principles and Practices
Pro soukromou lekci kontaktujte Romana na roman@intervention.cz.
rezervační systém   English