Tomáš

Seneta

Tomáš byl aktivní už od mala. Začal s tenisem, když mu bylo pouhých 6 let a raketa byla větší než jeho hlava. Na základní škole se aktivně účastnil atletických soutěží a také si v té době zamiloval skateboarding. Do ježdění na prkně se zažral natolik, že si den bez něho nedokázal představit a chtěl, aby ježdění bylo jeho zdrojem příjmů v budoucnu.

Na střední škole pak nastalo jediné období v životě, kdy Tom nesportoval. Svou cestu zpět ke cvičení si našel v sedmnácti letech, kdy kvůli bolavým zádům a špatnému držení těla začal cvičit jógu a pilates. K tomu přibral zvedání železa, které se později stalo jeho hlavní zálibou.

Zkusil si dost i ze světa bojových sportů. Zúčastnil se mimo jiné Mistrovství České republiky v kickboxu. Po zhruba sedmi letech pověsil rukavice na hřebík a vrátil se ke zvedání železa. Nicméně klasická posilovna pro něj nikdy nebyla dost atraktivní a jeho potřeby uspokojil až Crossfit, který ho doslova pohltil.

Nedlouho po úspěšném absolvování kurzu Fitness trenéra, kde Tomášovými lektory byli nejlepší crossfitoví atleti v ČR, se odstěhoval na dva roky do Austrálie, kde studoval Sport and Fitness. V Austrálii měl možnost spolupracovat s trenéry, fyzioterapeuty a dalšími profesionály z oblasti fitness a zdravého životního stylu. Poté, co se vrátil domů a přivezl si další dva certifikáty, našel Tomáš svůj domov u nás v ARENĚ.

„Je to hlavně komunita a různorodost cvičení, co mě nejvíce baví. To, že člověk má okolo sebe super lidi, se kterými si jde zacvičit a dají do toho 100%. To jsem nikdy předtím nezažil a chci toho být součástí.“

Pro soukromou hodinu kontaktujte Tomáše na tomseneta@gmail.com. Učí silový a funkční trénink, pomůže vám nabrat svaly nebo se zaměřit na ztrátu tuku.
rezervační systém   English