MMA

60

minut

Trenéři:

  Momentálně nejsou žádné hodiny MMA vypsány. Pokud byste o ně měli zájem, prosím pište nám na info@arenapk.cz. Nebo můžete vyzkoušet naše hodiny kickboxu, případně brazilského jiu-jitsu (BJJ) a další typy vedených lekcí, které nabízíme. 

  MMA (smíšená bojová umění) poslední dobou nabývá na popularitě. Je to dáno jeho atraktivností, kdy v jednom zápasu můžeš vidět několik různých stylů a to jak v postoji, tak na zemi. Divácky oblíbené jsou dozajista i hody, které mohou být jak judistické, tak zápasnické.

   

  Trénink tohoto sportu je taktéž velmi rozmanitý. Zahrnuje techniky boje z různých odvětví, jako jsou thai box, box, karate, ale také jiu jitsu, wrestling a jiné. Naučit se základy určitě není jednoduché, ale se správným vedením může být tento sport opravdu zábavou. Nemusíš se hned prát v kleci. I když nemáš závodní ambice, rozhodně Ti může MMA hodně nabídnout. Naučíš se bránit, reagovat v krizových situacích pod tlakem. Zesílíš, vybuduješ si kondici, vytvaruješ postavu, naučíš se používat své tělo v nejrůznějších pohybech a určitě zlepšíš svou pružnost a mobilitu.


  Tréninky vedou naši velmi zkušení zápasníci a reprezentanti Filip Macek a Michal Nepraš. Jak je u nás dobrým zvykem i na hodinách MMA pracujeme velmi individuálně, dbáme především na správné provedení jednotlivých technik.

   

  Na hodinách u nás ale můžeš potkat spoustu skvělých sportovců, medailistů z ME a MS v různých bojových sportech.

   

  Naše tělocvična je komplexně vybavená jak na bojové sporty (100m čtverečních tatami, lapy, pytle atd), tak na funkční a kondiční trénink, který je nedílnou součástí všech bojových sportů.

   

  Struktura hodiny:

  1. Zahřátí, rozhýbání, přípravné drilly, mobilita, strečink
  2. Stínový box, nácviky nových technik ve dvojicích, opakování a prohlubování starých technik a obran
  3. Řízený sparring/sparring
  4. Boxovací pytel, kondiční trénink
  rezervační systém   English