Mobilita

60

minut

Trenéři:

  Co je lekce mobility?

  Lekce jsou zaměřeny na zlepšení mobility celého těla, zvýšení funkční flexibility a pomocí znovuučení celotělových svalových souher ke zlepšení stability jednotlivých kloubů a tedy i zvětšení stability daného pohybu. Díky tomuto způsobu cvičení dochází i k přirozenému zvětšení síly při daných úkonech. Cvičenci se mohou těšit na mobilizující cviky, aktivní strečink, pohyby inspirované zvířecí říší, prvky z jógy, pozemní akrobacie či kalisteniky a gymnastiky. Při cvičení se využívá vlastní váha, různé pomůcky jako expandéry, gymnastické kruhy, závěsné systémy a také externí váha (kettlebell, činky aj.).

  Pro koho je lekce mobility určena?

  Lekce je vhodná jak pro naprosté nováčky s cílem zlepšit své pohybové dovednosti a předejít tak mnohdy velmi bolestivým důsledkům špatných pohybových vzorců z běžného života, ale i pro zdatné sportovce, kterým díky jednostrannému zatížení z jejich sportu hrozí svalové dysbalance. Lekcí se tedy může účastnit kdokoliv bez ohledu na pohlaví, věk či fyzické zdatnosti.

  V hodinách je možné nastavit různé zatížení pro všechny úrovně cvičenců a individuální nastavení daného pohybu vzhledem ke specifickým potřebám daného jedince.

  Co potřebujete ke cvičení?

  Prakticky nic. Doporučujeme si vzít na trénink ručník a pohodlné oblečení, cvičíme bez bot.

  Kde najdete lekce mobility?

  AC

  ARENA centrum

  Palackého 717/11
  Praha 1

  Případně mrkněte na rozvrhy a kde nás najdete.

  Proč lekce mobility v ARENĚ?

  • Malé skupiny o max. 15 lidech
  • Osobní a individuální přístup
  • Přátelská atmosféra a prima parta
  • Programování tréninku pro každého individuálně
  • Perfektní vybavení a dostatek prostoru

  Chcete si vyzkoušet lekci mobility? Přihlaste se na první lekci zdarma:  rezervační systém   English