Rozvrhy + vyjímky
  • Vyjímky
  • Centrum
  • Jinonice
  • Centrum patra
  • Jinonice sály

Vyjímky/pronájmy Jinonice

  • pronájem přední prosklené části – školení fyzio (vždy daná data + předchozí den pozdní odpoledne pro přípravu)
    • xx

 

 

Vyjímky/pronájmy Centrum

  • nyní nic

ARENA Centrum

Zobrazit všeVybrat hodiny
Čas / DenPondělíÚterýStředaČtvrtekPátekSobotaNeděle
06:00
-
07:00
Funkční trénink
06:30
-
07:30
Radim ŠtěpáníkCentrum
Funkční trénink
06:30
-
07:30
Kačka ŠubrtováCentrum
Funkční trénink
06:30
-
07:30
Radim ŠtěpáníkCentrum
Funkční trénink
06:30
-
07:30
Kačka ŠubrtováCentrum
Funkční trénink
06:30
-
07:30
Radim ŠtěpáníkCentrum
07:00
-
08:00
Funkční trénink
07:30
-
08:30
Radim ŠtěpáníkCentrum
BJJ GI (začátečníci)
07:00
-
08:00
Tomáš OravecCentrum
Street Workout
07:30
-
08:30
Honza LacinaCentrum
Pilates
07:00
-
08:00
Simona DoležánováCentrum
Funkční trénink
07:30
-
08:30
Radim ŠtěpáníkCentrum
Street Workout
07:30
-
08:30
Honza LacinaCentrum
BJJ NoGI (začátečníci)
07:00
-
08:00
Tomáš OravecCentrum
Funkční trénink
07:30
-
08:30
Radim ŠtěpáníkCentrum
11:00
-
12:00
Funkční trénink
11:30
-
12:30
Matyáš MudraCentrum
Funkční trénink
11:30
-
12:30
Matyáš MudraCentrum
14:00
-
15:00
BJJ OpenMat
14:00
-
15:00
Michal TauberCentrum
16:00
-
17:00
Funkční trénink
16:30
-
17:30
Martin LackaCentrum
17:00
-
18:00
Funkční trénink
17:00
-
18:00
Kačka ŠubrtováCentrum
Funkční trénink
17:00
-
18:00
Daniel GrisníkCentrum
Kickbox
17:30
-
18:45
Jan HrsinaCentrum
Funkční trénink
17:00
-
18:00
Kačka ŠubrtováCentrum
Pilates
17:00
-
18:00
Simona DoležánováCentrum
Funkční trénink
17:00
-
18:00
Daniel GrisníkCentrum
BJJ OpenMat
17:00
-
18:00
Michal TauberCentrum
Cross trénink
17:30
-
18:30
Martin LackaCentrum
Funkční trénink
17:00
-
18:00
Kačka ŠubrtováCentrum
18:00
-
19:00
BJJ NoGI (začátečníci)
18:00
-
19:00
Michal TauberCentrum
Cross trénink
18:30
-
19:30
Andrea HockováCentrum
Kalisthenika
18:00
-
19:00
Bob BodnarCentrum
Funkční (pokročilí)
18:00
-
19:00
Daniel GrisníkCentrum
Kickbox (začátečníci)
18:45
-
19:45
Jan HrsinaCentrum
BJJ NoGI (začátečníci)
18:00
-
19:00
Michal TauberCentrum
Úvodní - ZDARMA
18:15
-
19:15
Martin LackaCentrum
Cross trénink
18:30
-
19:30
Andrea HockováCentrum
Kickbox
18:00
-
19:15
Jan HrsinaCentrum
Funkční (pokročilí)
18:00
-
19:00
Daniel GrisníkCentrum
Kalisthenika
18:00
-
19:00
Bob BodnarCentrum
Funkční trénink
18:00
-
19:00
Vojtěch NezdaraCentrum
19:00
-
20:00
BJJ Gi (pokročilí)
19:00
-
20:00
Michal TauberCentrum
Kruhy+Hrazda
19:00
-
20:00
Bob BodnarCentrum
BJJ NoGi (pokročilí)
19:00
-
20:00
Michal TauberCentrum
Mobilita
19:30
-
20:30
Andrea HockováCentrum
Hrazda+Zem
19:00
-
20:00
Bob BodnarCentrum
BJJ GI (začátečníci)
19:30
-
20:30
Michal TauberCentrum
Akrobacie
19:00
-
20:00
Honza LacinaCentrum
  • Pondělí

    • Funkční trénink
      06:30 - 07:30
    • Funkční trénink
      07:30 - 08:30
    • Funkční trénink
      17:00 - 18:00
    • BJJ NoGI (začátečníci)
      18:00 - 19:00
    • Cross trénink
      18:30 - 19:30
    • BJJ Gi (pokročilí)
      19:00 - 20:00
  • Úterý

    • Funkční trénink
      06:30 - 07:30
    • BJJ GI (začátečníci)
      07:00 - 08:00
    • Street Workout
      07:30 - 08:30
    • Funkční trénink
      11:30 - 12:30
    • Funkční trénink
      17:00 - 18:00
    • Kickbox
      17:30 - 18:45
    • Kalisthenika
      18:00 - 19:00
    • Funkční (pokročilí)
      18:00 - 19:00
    • Kickbox (začátečníci)
      18:45 - 19:45
    • Kruhy+Hrazda
      19:00 - 20:00
  • Středa

    • Funkční trénink
      06:30 - 07:30
    • Pilates
      07:00 - 08:00
    • Funkční trénink
      07:30 - 08:30
    • Funkční trénink
      17:00 - 18:00
    • BJJ NoGI (začátečníci)
      18:00 - 19:00
    • Úvodní - ZDARMA
      18:15 - 19:15
    • Cross trénink
      18:30 - 19:30
    • BJJ NoGi (pokročilí)
      19:00 - 20:00
    • Mobilita
      19:30 - 20:30
  • Čtvrtek

    • Funkční trénink
      06:30 - 07:30
    • Street Workout
      07:30 - 08:30
    • Funkční trénink
      11:30 - 12:30
    • Pilates
      17:00 - 18:00
    • Funkční trénink
      17:00 - 18:00
    • Kickbox
      18:00 - 19:15
    • Funkční (pokročilí)
      18:00 - 19:00
    • Kalisthenika
      18:00 - 19:00
    • Hrazda+Zem
      19:00 - 20:00
    • BJJ GI (začátečníci)
      19:30 - 20:30
  • Pátek

    • Funkční trénink
      06:30 - 07:30
    • BJJ NoGI (začátečníci)
      07:00 - 08:00
    • Funkční trénink
      07:30 - 08:30
    • Funkční trénink
      16:30 - 17:30
    • BJJ OpenMat
      17:00 - 18:00
    • Cross trénink
      17:30 - 18:30
  • Neděle

    • BJJ OpenMat
      14:00 - 15:00
    • Funkční trénink
      17:00 - 18:00
    • Funkční trénink
      18:00 - 19:00
    • Akrobacie
      19:00 - 20:00

ARENA Jinonice

Zobrazit všeVybrat hodiny
Čas / DenPondělíÚterýStředaČtvrtekPátekSobotaNeděle
06:00
-
07:00
Funkční trénink
06:30
-
07:30
Martin LackaJinonice
Funkční trénink
06:30
-
07:30
Daniel GrisníkJinonice
Funkční trénink
06:30
-
07:30
Martin LackaJinonice
Funkční trénink
06:30
-
07:30
Daniel GrisníkJinonice
Funkční trénink
06:30
-
07:30
Daniel GrisníkJinonice
07:00
-
08:00
Cross trénink
07:00
-
08:00
Jana KilianováJinonice
Funkční trénink
07:30
-
08:30
Daniel GrisníkJinonice
Cross trénink
07:00
-
08:00
Jana KilianováJinonice
Funkční trénink
07:30
-
08:30
Daniel GrisníkJinonice
Cross trénink
07:00
-
08:00
Jana KilianováJinonice
Funkční trénink
07:30
-
08:30
Daniel GrisníkJinonice
16:00
-
17:00
FIT DĚTI
16:00
-
17:00
Jana KilianováJinonice
17:00
-
18:00
Funkční trénink
17:00
-
18:00
Jan KonvičkaJinonice
Funkční trénink
17:00
-
18:00
David ČernýJinonice
Funkční trénink
17:00
-
18:00
Jan KonvičkaJinonice
Funkční trénink
17:00
-
18:00
David ČernýJinonice
Funkční trénink
17:00
-
18:00
Daniel GrisníkJinonice
18:00
-
19:00
Funkční trénink
18:00
-
19:00
Jan KonvičkaJinonice
Funkční (pokročilí)
18:00
-
19:00
Daniel GrisníkJinonice
Cross trénink
18:00
-
19:00
Jana KilianováJinonice
Funkční trénink
18:00
-
19:00
David ČernýJinonice
Funkční trénink
18:00
-
19:00
Jan KonvičkaJinonice
Funkční (pokročilí)
18:00
-
19:00
Daniel GrisníkJinonice
Funkční trénink
18:00
-
19:00
David ČernýJinonice
Cross trénink
18:00
-
19:00
Jana KilianováJinonice
Funkční trénink
18:00
-
19:00
Daniel GrisníkJinonice
Cross trénink
18:00
-
19:00
Jana KilianováJinonice
19:00
-
20:00
Funkční trénink
19:00
-
20:00
Daniel GrisníkJinonice
Funkční trénink
19:00
-
20:00
Daniel GrisníkJinonice
Úvodní - ZDARMA
19:00
-
20:00
David ČernýJinonice
Kompenzace
19:00
-
20:00
Iva ChocholatáJinonice
  • Pondělí

    • Funkční trénink
      06:30 - 07:30
    • Cross trénink
      07:00 - 08:00
    • Funkční trénink
      17:00 - 18:00
    • Funkční trénink
      18:00 - 19:00
    • Funkční (pokročilí)
      18:00 - 19:00
    • Funkční trénink
      19:00 - 20:00
  • Úterý

    • Funkční trénink
      06:30 - 07:30
    • Funkční trénink
      07:30 - 08:30
    • FIT DĚTI
      16:00 - 17:00
    • Funkční trénink
      17:00 - 18:00
    • Cross trénink
      18:00 - 19:00
    • Funkční trénink
      18:00 - 19:00
  • Středa

    • Funkční trénink
      06:30 - 07:30
    • Cross trénink
      07:00 - 08:00
    • Funkční trénink
      17:00 - 18:00
    • Funkční trénink
      18:00 - 19:00
    • Funkční (pokročilí)
      18:00 - 19:00
    • Funkční trénink
      19:00 - 20:00
  • Čtvrtek

    • Funkční trénink
      06:30 - 07:30
    • Funkční trénink
      07:30 - 08:30
    • Funkční trénink
      17:00 - 18:00
    • Funkční trénink
      18:00 - 19:00
    • Cross trénink
      18:00 - 19:00
    • Úvodní - ZDARMA
      19:00 - 20:00
    • Kompenzace
      19:00 - 20:00
  • Pátek

    • Funkční trénink
      06:30 - 07:30
    • Cross trénink
      07:00 - 08:00
    • Funkční trénink
      07:30 - 08:30
    • Funkční trénink
      17:00 - 18:00
    • Funkční trénink
      18:00 - 19:00
    • Cross trénink
      18:00 - 19:00
Zobrazit všeVybrat hodiny
Čas / DenPondělíÚterýStředaČtvrtekPátekSobotaNeděle
07:00
-
08:00
Brazilské jiu-jitsu
07:00
-
08:00
Tomáš OravecCentrum
Pilates
07:00
-
08:00
Simona DoležánováCentrum
Brazilské jiu-jitsu
07:00
-
08:00
Tomáš OravecCentrum
14:00
-
15:00
BJJ OpenMat
14:00
-
15:00
Michal TauberCentrum
17:00
-
18:00
Kickbox
17:30
-
18:45
Jan HrsinaCentrum
Pilates
17:00
-
18:00
Simona DoležánováCentrum
BJJ OpenMat
17:00
-
18:00
Michal TauberCentrum-2NP
18:00
-
19:00
BJJ NoGI (začátečníci)
18:00
-
19:00
Michal TauberCentrum
Kickbox (začátečníci)
18:45
-
19:45
Jan HrsinaCentrum
BJJ NoGI (začátečníci)
18:00
-
19:00
Michal TauberCentrum
Kickbox
18:00
-
19:15
Jan HrsinaCentrum
19:00
-
20:00
Brazilské jiu-jitsu
19:00
-
20:00
Michal TauberCentrum
Brazilské jiu-jitsu
19:00
-
20:00
Michal TauberCentrum
BJJ Gi (pokročilí)
19:30
-
20:30
Michal TauberCentrum
Akrobacie
19:00
-
20:00
Honza LacinaCentrum
  • Pondělí

    • BJJ NoGI (začátečníci)
      18:00 - 19:00
    • Brazilské jiu-jitsu
      19:00 - 20:00
  • Úterý

    • Brazilské jiu-jitsu
      07:00 - 08:00
    • Kickbox
      17:30 - 18:45
    • Kickbox (začátečníci)
      18:45 - 19:45
  • Středa

    • Pilates
      07:00 - 08:00
    • BJJ NoGI (začátečníci)
      18:00 - 19:00
    • Brazilské jiu-jitsu
      19:00 - 20:00
  • Čtvrtek

    • Pilates
      17:00 - 18:00
    • Kickbox
      18:00 - 19:15
    • BJJ Gi (pokročilí)
      19:30 - 20:30
  • Pátek

    • Brazilské jiu-jitsu
      07:00 - 08:00
    • BJJ OpenMat
      17:00 - 18:00
  • Neděle

    • BJJ OpenMat
      14:00 - 15:00
    • Akrobacie
      19:00 - 20:00
Zobrazit všeVybrat hodiny
Čas / DenPondělíÚterýStředaČtvrtekPátekSobotaNeděle
06:00
-
07:00
Funkční trénink
06:30
-
07:30
Radim ŠtěpáníkCentrum
Funkční trénink
06:30
-
07:30
Kačka ŠubrtováCentrum
Funkční trénink
06:30
-
07:30
Radim ŠtěpáníkCentrum
Funkční trénink
06:30
-
07:30
Kačka ŠubrtováCentrum
Funkční trénink
06:30
-
07:30
Radim ŠtěpáníkCentrum
07:00
-
08:00
Funkční trénink
07:30
-
08:30
Radim ŠtěpáníkCentrum
Funkční trénink
07:30
-
08:30
Radim ŠtěpáníkCentrum
Funkční trénink
07:30
-
08:30
Radim ŠtěpáníkCentrum
11:00
-
12:00
Funkční trénink
11:30
-
12:30
Matyáš MudraCentrum
Funkční trénink
11:30
-
12:30
Matyáš MudraCentrum
13:00
-
14:00
Seminář / Pronájem
13:00
-
17:00
Centrum
16:00
-
17:00
Funkční trénink
16:30
-
17:30
Martin LackaCentrum
17:00
-
18:00
Funkční trénink
17:00
-
18:00
Kačka ŠubrtováCentrum
Funkční trénink
17:00
-
18:00
Daniel GrisníkCentrum
Funkční trénink
17:00
-
18:00
Kačka ŠubrtováCentrum
Funkční trénink
17:00
-
18:00
Daniel GrisníkCentrum
Funkční trénink
17:00
-
18:00
Centrum
18:00
-
19:00
Kalisthenika
18:00
-
19:00
Bob BodnarCentrum
Úvodní - ZDARMA
18:15
-
19:15
Kačka ŠubrtováCentrum
Kalisthenika
18:00
-
19:00
Bob BodnarCentrum
Funkční trénink
18:00
-
19:00
Vojtěch NezdaraCentrum
19:00
-
20:00
Mobilita
19:30
-
20:30
Andrea HockováCentrum
Kruhy+Hrazda
19:00
-
20:00
Bob BodnarCentrum
Hrazda+Zem
19:00
-
20:00
Bob BodnarCentrum
  • Pondělí

    • Funkční trénink
      06:30 - 07:30
    • Funkční trénink
      07:30 - 08:30
    • Funkční trénink
      17:00 - 18:00
    • Mobilita
      19:30 - 20:30
  • Úterý

    • Funkční trénink
      06:30 - 07:30
    • Funkční trénink
      11:30 - 12:30
    • Funkční trénink
      17:00 - 18:00
    • Kalisthenika
      18:00 - 19:00
    • Kruhy+Hrazda
      19:00 - 20:00
  • Středa

    • Funkční trénink
      06:30 - 07:30
    • Funkční trénink
      07:30 - 08:30
    • Funkční trénink
      17:00 - 18:00
    • Úvodní - ZDARMA
      18:15 - 19:15
  • Čtvrtek

    • Funkční trénink
      06:30 - 07:30
    • Funkční trénink
      11:30 - 12:30
    • Funkční trénink
      17:00 - 18:00
    • Kalisthenika
      18:00 - 19:00
    • Hrazda+Zem
      19:00 - 20:00
  • Pátek

    • Funkční trénink
      06:30 - 07:30
    • Funkční trénink
      07:30 - 08:30
    • Funkční trénink
      16:30 - 17:30
  • Neděle

    • Seminář / Pronájem
      13:00 - 17:00
    • Funkční trénink
      17:00 - 18:00
    • Funkční trénink
      18:00 - 19:00
Zobrazit všeVybrat hodiny
Čas / DenPondělíÚterýStředaČtvrtekPátekSobotaNeděle
07:00
-
08:00
Street Workout
07:30
-
08:30
Honza LacinaCentrum
Street Workout
07:30
-
08:30
Honza LacinaCentrum
17:00
-
18:00
Cross trénink
17:30
-
18:30
Centrum
18:00
-
19:00
Cross trénink
18:30
-
19:30
Andrea HockováCentrum
Funkční (pokročilí)
18:00
-
19:00
Daniel GrisníkCentrum
Cross trénink
18:30
-
19:30
Andrea HockováCentrum
Funkční (pokročilí)
18:00
-
19:00
Daniel GrisníkCentrum
  • Pondělí

    • Cross trénink
      18:30 - 19:30
  • Úterý

    • Street Workout
      07:30 - 08:30
    • Funkční (pokročilí)
      18:00 - 19:00
  • Středa

    • Cross trénink
      18:30 - 19:30
  • Čtvrtek

    • Street Workout
      07:30 - 08:30
    • Funkční (pokročilí)
      18:00 - 19:00
  • Pátek

    • Cross trénink
      17:30 - 18:30
Zobrazit všeVybrat hodiny
Čas / DenPondělíÚterýStředaČtvrtekPátekSobotaNeděle
07:00
-
08:00
Cross trénink
07:00
-
08:00
Jana KilianováJinonice
Cross trénink
07:00
-
08:00
Jana KilianováJinonice
Cross trénink
07:00
-
08:00
Jana KilianováJinonice
18:00
-
19:00
Funkční (pokročilí)
18:00
-
19:00
Daniel GrisníkJinonice
Cross trénink
18:00
-
19:00
Jana KilianováJinonice
Funkční (pokročilí)
18:00
-
19:00
Daniel GrisníkJinonice
Cross trénink
18:00
-
19:00
Jana KilianováJinonice
Cross trénink
18:00
-
19:00
Jana KilianováJinonice
  • Pondělí

    • Cross trénink
      07:00 - 08:00
    • Funkční (pokročilí)
      18:00 - 19:00
  • Úterý

    • Cross trénink
      18:00 - 19:00
  • Středa

    • Cross trénink
      07:00 - 08:00
    • Funkční (pokročilí)
      18:00 - 19:00
  • Čtvrtek

    • Cross trénink
      18:00 - 19:00
  • Pátek

    • Cross trénink
      07:00 - 08:00
    • Cross trénink
      18:00 - 19:00
Zobrazit všeVybrat hodiny
Čas / DenPondělíÚterýStředaČtvrtekPátekSobotaNeděle
06:00
-
07:00
Funkční trénink
06:30
-
07:30
Martin LackaJinonice
Funkční trénink
06:30
-
07:30
Daniel GrisníkJinonice
Funkční trénink
06:30
-
07:30
Petra ŽampováJinonice
Funkční trénink
06:30
-
07:30
Daniel GrisníkJinonice
Funkční trénink
06:30
-
07:30
Daniel GrisníkJinonice
07:00
-
08:00
Funkční trénink
07:30
-
08:30
Daniel GrisníkJinonice
Funkční trénink
07:30
-
08:30
Daniel GrisníkJinonice
Funkční trénink
07:30
-
08:30
Daniel GrisníkJinonice
17:00
-
18:00
Funkční trénink
17:00
-
18:00
Jan KonvičkaJinonice
Funkční trénink
17:00
-
18:00
David ČernýJinonice
Funkční trénink
17:00
-
18:00
Jan KonvičkaJinonice
Funkční trénink
17:00
-
18:00
David ČernýJinonice
Funkční trénink
17:00
-
18:00
Daniel GrisníkJinonice
18:00
-
19:00
Funkční trénink
18:00
-
19:00
Jan KonvičkaJinonice
Funkční trénink
18:00
-
19:00
David ČernýJinonice
Funkční trénink
18:00
-
19:00
Jan KonvičkaJinonice
Funkční trénink
18:00
-
19:00
David ČernýJinonice
Funkční trénink
18:00
-
19:00
Daniel GrisníkJinonice
19:00
-
20:00
Funkční trénink
19:00
-
20:00
Daniel GrisníkJinonice
Funkční trénink
19:00
-
20:00
Daniel GrisníkJinonice
Úvodní - ZDARMA
19:00
-
20:00
David ČernýJinonice
  • Pondělí

    • Funkční trénink
      06:30 - 07:30
    • Funkční trénink
      17:00 - 18:00
    • Funkční trénink
      18:00 - 19:00
    • Funkční trénink
      19:00 - 20:00
  • Úterý

    • Funkční trénink
      06:30 - 07:30
    • Funkční trénink
      07:30 - 08:30
    • Funkční trénink
      17:00 - 18:00
    • Funkční trénink
      18:00 - 19:00
  • Středa

    • Funkční trénink
      06:30 - 07:30
    • Funkční trénink
      17:00 - 18:00
    • Funkční trénink
      18:00 - 19:00
    • Funkční trénink
      19:00 - 20:00
  • Čtvrtek

    • Funkční trénink
      06:30 - 07:30
    • Funkční trénink
      07:30 - 08:30
    • Funkční trénink
      17:00 - 18:00
    • Funkční trénink
      18:00 - 19:00
    • Úvodní - ZDARMA
      19:00 - 20:00
  • Pátek

    • Funkční trénink
      06:30 - 07:30
    • Funkční trénink
      07:30 - 08:30
    • Funkční trénink
      17:00 - 18:00
    • Funkční trénink
      18:00 - 19:00
Zobrazit všeVybrat hodiny
Čas / DenPondělíÚterýStředaČtvrtekPátekSobotaNeděle
16:00
-
17:00
FIT DĚTI
16:00
-
17:00
Jana KilianováJinonice
19:00
-
20:00
Kompenzace
19:00
-
20:00
Iva ChocholatáJinonice
  • Úterý

    • FIT DĚTI
      16:00 - 17:00
  • Čtvrtek

    • Kompenzace
      19:00 - 20:00
Jinonice 10/10
Centrum 10/10
rezervační systém   English