Blog
22
12
2017

Co přinese rok 2018? Nová ARENA, členství a další…

Od Pavla 1

Končící rok 2017 byl skvělý – v ARENĚ proběhly desítky kurzů, kterých se účastnily stovky z vás, přivítali jsme mnoho nových Areňáků, nové trenéry a recepční, uspořádali několik párty, začali akceptovat karty MultiSport, Pája vyhrála několik zápasů a náš ARENA TEAM mnohokrát zabodoval na závodech. Mezitím jsme ale pracovali ještě na něčem…

Nová ARENA Centrum (Palackého 11, Praha 1)

Na přípravách nové ARENY (3 patra, 600 m2 se saunou/masérnou + zahrádka) už pracujeme přes půl roku a blížíme se do finále, pokud vše dopadne, tak již 17. ledna otevřeme brány a na 25. ledna plánujeme Grand Opening s programem.. Vše ještě upřesníme, ale již nyní se můžeš přihlásit na událost na Facebooku či si přečíst o nové Areně něco více.

Nová členství + super bonusy pro prvních 100 členství

Na podobě nových členství pracujeme také již několik měsíců – již žádná nutnost placení na x měsíců předem, cenově navíc nová členství vychází v 90 % případů výrazně levněji (někde až o 40 %) a přidávají výhody navíc (třeba open gym zdarma ke skupinovkám). Mrkni na nový ceník a určitě si nenechej ujít taky akci pro prvních 100 členství s bonusy v hodnotě až 5148 Kč.

Máš už u nás permici a nechceš zatím přejít na členství? Nemusíš – původní permice budeme nadále prodlužovat za stejných podmínek.

Další menší či větší změny do nového roku

Vedle výše uvedeného připravujeme i spoustu dalších novinek, hned v lednu/únoru přivítáme v souvislosti s novou Arenou několik nových recepčních a trenérů (kteří už několik měsíců prochází naším výcvikem :), začneme nabízet diagnostiku na InBody (nejprve v Jinonicích a později v Centru), přidáme do nabídky i vlastní masáže a možnost pronájmu pro externí maséry.

Jsi trenér/ka a chtěl/a bys super zázemí pro své klienty?

Tak se nám určitě ozvi na info@arenapk.cz, máme připravenu nabídku, která nemá konkurenci… S klienty budeš moct navíc trénovat za stejných podmínek v Jinonicích i v nové Areně Centrum.

Přejeme ti klidné svátky a hodně nazvedaného železa v roce 2018!

 

Komentáře
1

Zanechat komentář

rezervační systém   English