Matyáš Mudra

Matyáš

Mudra

Matyáš se silovému tréninku a zdravé výživě věnuje už 7 let. Začínal jako spousta lidí – v klasickém strojovém fitku. Během chvíle mu ovšem došlo, že to není nejideálnější cesta a začal se zajímat o další možnosti. Došlo mu, že priorita tréninku spočívá především v kvalitním pohybu a jeho následném rozvoji. A tak nechal strojů a přešel na cvičení s vlastní vahou a začal pracovat více na ovládání celého svého těla. Postupem času ale začal chtít víc a do svého tréninku přidal silový trojboj a lekce jógy pro zlepšení regenerace a mobility. Když objevil ARENU, zalíbil se mu nejvíc náš zavedený systém, který je perfektně ucelený a zaměřuje se na komplexní rozvoj cvičení.

„Mým cílem je právě tento systém cvičence naučit. Velmi rád jim pomohu v tom se rozvíjet a učit se novým věcem, které jim pomohou v plnění jejich snů. O tom všem ARENA je. O zdravém pohybu, radosti z něj a dobrých lidech.“

Pro soukromou hodinu kontaktujte Matyáše na matyas.mudra@gmail.com. Matyáš učí techniku, mobilitu a silový trénink, na požádání sestaví cvičební plán. Nabízí také relaxační a nápravné masáže.
rezervační systém   English