Michal Tauber

Michalovi je 24 let a téměř celý život sportuje. Zažil mládežnickou pětiletou profesionální dřinu v týmu Dukla Praha. Poté, co skončil s házenou, začal občas navštěvovat kickbox a lekce tance. Bohužel kvůli úbytku pohybu i špatnému stravování postupně nabral na 116kg živé váhy, až si řekl rázné STOP. Začal žít zase aktivně a zejména díky kondičním, silovým tréninkům a bojovým sportům jako BJJ, box, MMA se dostal zpět do formy. Stejně jako starší brácha se bojovým sportům naplno věnuje už skoro 7 let. Za celou tu dobu ho doprovází právě BJJ.

„BJJ není jen trénink na tatami. BJJ vám dá něco do života. Tím nemyslím „jen“ sílu, kondici, vytrvalost, odolnost či možnost ubránit se útočníkovi. BJJ aplikujete i v soukromém nebo profesním životě, vše je BJJ. Neudělal jsem zkoušku, málo jsem se učil. Někdo mě uškrtil, málo jsem drilloval obranu. A tak je to ve všem. BJJ vám otevře nové cesty vnímání každodenního života a řešení všedních problémů. Někomu více, někomu méně, záleží jak vás BJJ pohltí a naplní. Držím se pořekadla WIN or LEARN“

Zkušenosti nabral i na desítkách turnajů a zápasů v BJJ či grapplingu, několik zápasů absolvoval v amatérském MMA a pravidelně jezdí do Ruska na utkání v Hand-to-hand fightingu.

Úspěchy a ocenění

  • 3. místo Mistrovství Evropy Hand to hand fighting Minsk 2018
  • 3. místo (2013), 4. místo (2017) na Mistrovství pobaltských států v Hand to hand fighting – Kaliningrad
  • 3. místo Amatérská MMA ČR 2015
  • 2. místo ISFA Submission grappling EU Championship 2016
  • 3. místo II. European Championship CBJJP 2016
  • 1. místo Říčanské potahání No-gi 2017

Další medailová umístění na turnajích v týmovém grapplingu a brazilském jiu-jitsu, účasti na Mistrovství Evropy a světa v zahraničí.

Pro soukromou hodinu kontaktujte Michala na michal.tauber@email.cz. Michal vyučuje brazilské jiu-jitsu, kondiční, silovou a pohybovou přípravu, posilování s vlastní vahou, MMA a box.

 

rezervační systém   English